Naujienų srautas

Lietuvoje2012.10.02 14:34

Etikos sargai nebetirs generalinio prokuroro pavaduotojo D. Raulušaičio elgesio

ELTA 2012.10.02 14:34

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nemato pagrindo pradėti naują tyrimą dėl generalinio prokuroro pavaduotojo Dariaus Raulušaičio elgesio. 

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nemato pagrindo pradėti naują tyrimą dėl generalinio prokuroro pavaduotojo Dariaus Raulušaičio elgesio.

Komisijos teigimu, D. Raulušaičio tarnybiniai veiksmai, susiję su banku „Snoras“, VTEK jau įvertinti šių metų rugsėjo 12-osios sprendimu. Konstatuota, kad D. Raulušaičiui kilo interesų konfliktas, ir D.Raulušaitis laiku, įstatyme nustatyta tvarka nesiėmė priemonių jam išvengti.

Seimo narių Ligito Kernagio ir Aurelijos Stancikienės pranešime teigiama, kad UAB „Lietuvos rytas“, kurio didžiausia akcininkė yra banko „Snoras“ antrinė įmonė, Panevėžio skyriaus vadovu dirba D. Raulušaičio uošvis.

Komisijos manymu, Seimo narių pranešime nurodoma papildoma minėta aplinkybė tik sustiprina VTEK sprendime nurodytus motyvus dėl D. Raulušaičiui kilusio interesų konflikto, tačiau nekeičia Komisijos sprendimo esmės: D. Raulušaičiui atliekant tarnybinius veiksmus, susijusius su banku „Snoras“, kilo interesų konfliktas, jis laiku, įstatymo nustatyta tvarka šių aplinkybių nedeklaravo.

Atsižvelgdama į tai, Komisija mano, kad pradėti naują tyrimą nėra tikslinga. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

TS-LKD kandidatas Audrius Petrošius su bendražygiais laukia rinkimų rezultatų
Klaipėdos ritmas