Lietuvoje

2014.08.06 10:44

Darbo partija svarsto per 10 kandidatų į energetikos viceministrus

BNS 2014.08.06 10:44

Valdančiajai koalicijai priklausančios Darbo partijos prezidiumas trečiadienį Vilniuje vėl ketina svarstyti, ką deleguoti į energetikos ir žemės ūkio viceministrus.

Valdančiajai koalicijai priklausančios Darbo partijos prezidiumas trečiadienį Vilniuje vėl ketina svarstyti, ką deleguoti į energetikos ir žemės ūkio viceministrus.

Prieš posėdį partijos pirmininkė Loreta Graužinienė sakė, kad „darbiečiai“ turi per 10 kandidatų į energetikos viceministrus ir tris pretendentus į žemės ūkio viceministro pareigas.

„Šiai dienai turime mes per dešimt kandidatūrų (į energetikos viceministrus). Gali būti pateikta ne viena kandidatūra ministrui“, – trečiadienio rytą interviu Žinių radijui sakė Seimo pirmininkė.

„Žemės ūkio ministrė teikė komitetui tris kandidatūras ir komitetas pateiks šiandien savo išvadas prezidiumui“, – sakė L. Graužinienė.

Prieš savaitę šį klausimą svarstę „darbiečiai“ sprendimą atidėjo, nes norėjo, kad potencialius kandidatus įvertintų partijos Ekonomikos ir Kaimo reikalų komitetai.

Vienas iš galimų kandidatų į energetikos viceministrus – žaliosios energetikos specialistas Martynas Nagevičius. Kitų kandidatų pavardžių „darbiečiai“ neatskleidžia.

Darbo partija turi pasiūlyti kandidatą į energetikos viceministrus vietoj Žydrūnės Juodkienės, kurios pavardė žiniasklaidoje minėta esanti vadinamajame „juodajame sąraše“.

Dviejų „darbiečiams“ priklausančių viceministrų kėdės laisvos ir Žemės ūkio ministerijoje. Du šios ministerijos viceministrai – Živilė Pinskuvienė ir Rytis Šatkauskas – taip pat minėti įtartinų viceministrų sąraše.

Įtartinų viceministrų sąrašą prezidentei Daliai Grybauskaitei pateikė Specialiųjų tyrimų tarnyba. Valstybės vadovė pareikalavo, kad jame esantys viceministrai nebedirbtų Vyriausybėje.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.