captcha

Jūsų klausimas priimtas

Įvedus eurą mokiniai vis dar mokysis skaičiuoti litus

Nors jau galutinai patvirtinta, kad litui gyvuoti liko mažiau nei pusmetis, nuo rudens Kauno pradinukai ir toliau bus supažindinami su juo – adaptuoti vadovėliai mokyklas pasieks tik po metų.
I. Juodytės (BFL) nuotr.
I. Juodytės (BFL) nuotr.

Nors jau galutinai patvirtinta, kad litui gyvuoti liko mažiau nei pusmetis, nuo rudens Kauno pradinukai ir toliau bus supažindinami su juo – adaptuoti vadovėliai mokyklas pasieks tik po metų, rašo „Kauno diena“.

Pasak Švietimo ir mokslo ministerijos (ŠMM) Komunikacijos skyriaus vedėjos Nomedos Barauskienės, „kasmet pasirodo naujų mokymo priemonių, tačiau dėl euro įvedimo specialus visuotinis vadovėlių perleidimas nenumatomas“. Jos žiniomis, jau ir dabar vadovėliuose minimas euras.

„O matematikos užduotys skatina mokytis vaikus skaičiuoti įvairius vienetus, ne tik pinigus ir ne tik litus – užduočių paskirtis žymiai platesnė – siekiama išmokyti loginio mąstymo“, – „Kauno dienai“ sakė ŠMM atstovė.

Daugiausiai mokymo priemonių išleidžiančios leidyklos „Šviesa“ direktorės Jurgitos Nacevičienės nuomone, mokymo priemonių keitimo principai ir terminai turėtų būti labai gerai apgalvoti, juolab kad nacionalinė valiuta pasikeis per patį mokslo metų vidurį.

Jos teigimu, tose priemonėse, kurios yra rengiamos šiuo metu, pvz., matematikos, jau yra įvardijamas euras.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...