Naujienų srautas

Lietuvoje2014.08.04 14:54

Kaunas jau ieško, kas išnuomotų kalėdinius papuošimus miestui

BNS 2014.08.04 14:54

Kauno savivaldybė jau pradeda ruoštis Kalėdoms – ieškoma verslininkų, kurie trejus metus nuomotų kalėdinius papuošimus miestui.

Kauno savivaldybė jau pradeda ruoštis Kalėdoms – ieškoma verslininkų, kurie trejus metus nuomotų kalėdinius papuošimus miestui.

Savivaldybės atstovai planuoja, kad šiemet Kalėdoms Kauną turėtų papuošti apie 300 baltų šviečiančių angelo pavidalo dekoracijų, didžioji dalis jų turėtų būti beveik 2 metrų aukščio.

Planuojama, kad dekoracijų nuoma beveik dviem mėnesiams miestui galėtų kainuoti apie 300 tūkst. litų.

Kaip BNS sakė Kauno savivaldybės Energetikos skyriaus vedėjo pavaduotojas Saulius Meškauskas, ne pirkti, o nuomotis papuošimus Kaunas šiemet nusprendė pirmąkart.

Anot jo, sutartis su rangovais būtų sudaroma trejiems metams, iki 2016-ųjų pabaigos – iš verslininkų reikalaujama, kad kasmet būti kabinamos skirtingos dekoracijos.

„Idėja yra tokia, kad miestas nebūtų nuobodus – tai, ką mes jau turime, kabinsime savo ruožtu, bet norime ir išsinuomoti (dekoracijas – BNS). Pavyzdžiui, šiemet bus tokios dvimatės dekoracijos angelų tematika. Trejus metus bus skirtingos dekoracijos – gal pasikeisime su Vilniumi ar su Šiauliais. Mes norime, kad įmonė dekoracijas pakabintų, prižiūrėtų ir paskui organizuotų pasikeitimą su kažkuo“, – sakė jis.

Dekoracijos turės būti įrengiamos iki lapkričio 21 dienos ir nuimamos po sausio 10 dienos.

Nors savivaldybės taryba numatė, dekoracijų nuoma neturėtų viršyti beveik trečdalio milijono litų, S. Meškauskas sakė, tikimasi, kad verslininkai pasiūlys papuošti miestą ir už dvigubai mažesnę kainą.

Anot jo, šviečiantys angelų pavidalo papuošimai, taip pat varpeliai, snaigės ar žvaigždės bus įrengiami Laisvės alėjoje, Savanorių prospekto įkalnėje, kitose miesto centrinės dalies erdvėse, bus papuošti ir M. K. Čiurlionio ir J.Kairio tiltai bei prietilčiai.

Taip pat numatoma Steigiamojo Seimo aikštėje įrengti 4 metrų aukščio šviečiantį „fontaną“.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi