Naujienų srautas

Lietuvoje2014.08.03 20:26

R. Paksas: sprendimai dėl viceministrų – po premjero atostogų

BNS 2014.08.03 20:26

Partija „Tvarka ir teisingumas“ sprendimą dėl to, ką siūlyti į keturis laisvus viceministrų postus, žada priimti ne anksčiau nei po dviejų savaičių, sako partijos lyderis Rolandas Paksas.

Partija „Tvarka ir teisingumas“ sprendimą dėl to, ką siūlyti į keturis laisvus viceministrų postus, žada priimti ne anksčiau nei po dviejų savaičių, sako partijos lyderis Rolandas Paksas.

„Vakar turėjome tas diskusijas, ganėtinai plačias – yra viena kita kandidatūra į kiekvieną postą, bet mes tą patvirtinsime partijos prezidiumo posėdyje, matyt, nuo rugpjūčio 15 dienos“, – BNS sekmadienį po savaitgalį vykusio partijos sąskrydžio sakė R. Paksas.

Anot jo, paskutiniame valdančiosios koalicijos Politinės tarybos posėdyje priimtas sprendimas, kad partijos kandidatūros suderinus su ministrais bus siūlomos premjerui.

„Premjeras atostogauja, kaip jau girdėjote, tik prezidentei atsiliepia. Tad, manau, iki tos rugpjūčio 15 dienos nieko neatsitiks“, – sakė jis.

R.Paksas dar kartą priminė, kad partija jau padarė pareiškimą, jog trys viceministrai, kurie buvo minimi Specialiųjų tyrimų tarnybos išvadose, nebus teikiami.

Partijos vicepirmininkas Kęstas Komskis šeštadienį BNS sakė, kad šiuo metu į keturių viceministrų postus renkamasi iš 15 kandidatų.

„Tvarkiečiai“ turi keturias dar nepaskirtų viceministrų pozicijas.

Finansų ministerijoje partija siūlys pamainą buvusiam viceministrui Vytautui Galvonui, kuris į ministerija negrįžo po kilusių įtarimų dėl neva paimtos paskolos iš lošimų bendrovės savininko.  

Aplinkos ministerijoje kandidatas bus siūlomas vietoje Almanto Petkaus, Vidaus reikalų – vietoje Algimanto Juocevičiaus. Abu viceministrai žiniasklaidoje įvardyti kaip figūruojantys STT medžiagoje.

Dar viena viceministro vieta atsilaisvino Ūkio ministerijoje, viceministrui Kęstučiui Trečiokui tapus aplinkos ministru.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi