Lietuvoje

2014.08.01 10:37

Viena diena atgaivos prieš smogiantį karštį

LRT.lt2014.08.01 10:37

Belaukiant savaitgalio, kai iš žemyno atslinks alinanti karščio banga, galima pasimėgauti kiek vėsesniu su lietumis oru.

Belaukiant savaitgalio, kai iš žemyno atslinks alinanti karščio banga, galima pasimėgauti kiek vėsesniu su lietumis oru.

„Šiandien bent vienai dienai pamirškime kaitrą, nors šilumos užteks. Įdienojus temperatūra pakils iki 24–28 laipsnių šilumos. Daug kur šilumą mažins trumpos liūtys su perkūnijomis. Rytų Lietuvoje vietomis jos bus gana smarkios. Pūs nestiprus, nepastovios krypties vėjas. Žaibuojant jis truputį sustiprės. Sausesnių orų galima tikėtis Žemaitijoje ir prie jūros“, – penktadienio orus LRT radijui prognozavo sinoptikas Vytautas Sakalauskas.

Šeštadienio naktį temperatūra sieks 14–19 laipsnių, o dieną 29–34 laipsnius. Tik šiaurės vakariniame Lietuvos pakraščio kaitra nespės pasiekti, todėl Skuodo ir Mažeikių apylinkėse išliks 26–28 laipsnių šiluma.

Sekmadienio naktį bus apie 20 laipsnių, o dieną oras kais iki 31–36 laipsnių, kai kur su perkūnija gali palyti, tačiau, pasak sinoptiko, dėl drėgmės karščio pojūtis gali tik dar labiau sustiprėti.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.