Lietuvoje

2014.07.30 13:22

Dėl vieno mero tyrimą pradėjo, dėl kito nutraukė

LRT.lt2014.07.30 13:22

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija nusprendė pradėti tyrimą dėl Jurbarko rajono savivaldybės mero ir tarybos narių. Tuo metu tyrimas dėl Klaipėdos rajono nutrauktas.

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija nusprendė pradėti tyrimą dėl Jurbarko rajono savivaldybės mero ir tarybos narių. Tuo metu tyrimas dėl Klaipėdos rajono nutrauktas.

Komisija, apsvarsčiusi Jurbarko rajono savivaldybės tarybos nario Gintario Stoškaus pranešimą pradėjo tyrimą dėl šios savivaldybės mero Ričardo Juškos ir tarybos narių Gintauto Navicko, Antaninos Tunaitienės, Kazimiero Šimkaus, Adolfo Lapės, Roberto Raimundo Išganaičio, Romanso Dragūnavičiaus, Jono Aleksiejaus, Kęstučio Naujoko, Remigijaus Brazaičio, Kasparo Jurevičiaus, Vilmos Karaliūnaitės, Vidmanto Juzėno, Gvido Byčiaus, Antano Kazakevičiaus veikos atitikties Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nuostatoms.

Nurodoma, kad šie asmenys savivaldybės taryboje pastarųjų trejų metų laikotarpyje sprendė klausimus, galbūt susijusius ir su jų privačiais interesais, teigiama komisijos pranešime.

Tuo metu tyrimas dėl Klaipėdos rajono mero Vaclovo Dačkausko nutrauktas. Komisija teigia nenustačiusi duomenų, kurių pagrindu būtų galima teigti, kad V. Dačkauskas, būdamas UAB „Gargždų komunalinės paslaugos“ akcininkas ir valdybos pirmininkas, galėjo būti tiesiogiai ir akivaizdžiai suinteresuotas 2014 m. vasario 27 d. savivaldybės tarybos sprendimu perskaičiuoti vietinės rinkliavos mokestį už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.