Naujienų srautas

Lietuvoje2014.07.25 16:14

Prezidentė Jūros šventėje nusipirko alaus, žuvų ir papuošalų

ELTA 2014.07.25 16:14

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, penktadienį besilankanti Klaipėdoje, kur atidarė jubiliejinę 55-ąją Jūros šventę ir dalyvavo jos renginiuose, iš vietos prekybininkų nepamiršo įsigyti gardumynų, papuošalų.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, penktadienį besilankanti Klaipėdoje, kur atidarė jubiliejinę 55-ąją Jūros šventę ir dalyvavo jos renginiuose, iš vietos prekybininkų nepamiršo įsigyti gardumynų, papuošalų.

Penktadienį vidurdienį Klaipėdoje Danės ir Pilies gatvėmis nusidriekė kasmetinė Jūros šventės mugė. Kaip visada, vos tik užėjus į jau šurmuliuojančios mugės sūkurį, kiekvieną pasitinka tiek gundantys kvapai, tiek akis traukiantys vaizdai. Jau nuo pat ryto gatvėje besirenkantys žmonės bei uždaromos gatvės liudija apie greitai, po darbų, atvilnysiančią žmonių bangą.

Šventėje apsilankiusi šalies vadovė pasidžiaugė geru oru ir neslėpė išlaidavusi.

„Pirkau daug: ir žuvų (ir ne tik sau, bet ir visai komandai), ir giros, ir alaus vakarui, nes vakarosime prie jūros, lauksime kitos dienos“, – žurnalistams sakė D. Grybauskaitė.

Prezidentė priminė, kad šeštadienį dalyvaus vainikų nuleidimo žuvusiesiems jūroje ceremonijoje, kurioje bus pagerbtas žuvusių jūroje atminimas. prezidentė uostamiesčio mugėje nusipirko ir papuošalų.

„Vienu žodžiu, šventinė nuotaika yra šventinė nuotaika“, – geros nuotaikos nestokojo D. Grybauskaitė.

Tiesa, prezidentė su pardavėjais nebuvo linkusi derėtis. To priežastis, anot D. Grybauskaitės, ta, kad ji dažniausiai kažką perkanti ne dėl prekės, o dėl žmogaus.

„Jeigu man patinka žmogus, kuris parduoda, aš tada perku pas jį, nes tai yra ne tiktai prekė, kurią noriu įsigyti, bet ir bendravimas su žmogumi. Taigi į prekybą mugėse aš šiek tiek žiūriu kitaip“, – sakė D. Grybauskaitė.

Pasak šalies vadovės, Jūros šventė yra visos Lietuvos šventė, nes Klaipėda yra šalies pasididžiavimas, vartai į pasaulį. D. Grybauskaitė prisipažino, kad atvykus į Klaipėdą jai visada ir nuotaika pagerėja, ir energijos atsiranda. To priežastis – įkvepianti jūra.

Šalies vadovė taip pat aplankė Lietuvos jūrų muziejų. Vakare prezidentė D. Grybauskaitė paskelbs Jūros šventės pradžią ir pasveikins renginio dalyvius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi