Naujienų srautas

Lietuvoje2015.09.08 13:45

Į Lietuvą atkeliauja tropinės naktys

LRT RADIJAS, LRT.lt 2015.09.08 13:45

Penktadienio diena bus dar šiek tiek vėsesnė, nei savaitgalis. Termometrai dar ne visur rodys 30 laipsnių, LRT radijui sakė sinoptikė Judita Liukaitytė.

Penktadienio diena bus dar šiek tiek vėsesnė, nei savaitgalis. Termometrai dar ne visur rodys 30 laipsnių, LRT radijui sakė sinoptikė Judita Liukaitytė.

Rytiniuose rajonuose bus apie 27–29 laipsnius šilumos. Yra tikimybė, kad dieną kai kur formuojantis debesims gali pasitaikyti trumpo lietaus. Didžiausia tikimybė – centriniuose ir vakariniuose rajonuose.

Tačiau tai būtų labai trumpas lietus, kuris gyventojų tikrai neatvėsintų.

Šeštadienį ir sekmadienį daugelyje rajonų termometrų stulpeliai rodys virš 30 laipsnių karščio. Kai kur gali būti ir 33 laipsniai.

Naktys taip pat bus labai karštos, ateinančią naktį prognozuojama 14–19 laipsnių. Nuo sekmadienio Lietuvoje prognozuojamos jau tropinės naktys, kai ir nakties metu temperatūra nebus žemesnė, nei 20 laipsnių šilumos.

Vakarinėje Lietuvos pusėje yra nedidelė trumpo lietaus tikimybė.

Dar karštesnė bus kitos savaitės pradžia. Pirmadienį prognozuojama net iki 34 laipsnių karščio.

J. Liukaitytė įspėjo, kad tris dienas svilinanti kaitra žmonėms gali būti pavojinga sveikatai ar net gyvybei, todėl reikia pasisaugoti ir stengtis atsigaivinti.

Nuo trečiadienio į Lietuvą atkeliaus jau šiek tiek vėsesnis oras, todėl savaitės pabaigoje galima tikėtis, kad bus bent keliais laipsniai vėsiau.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi