Naujienų srautas

Lietuvoje2015.09.08 13:45

Orai šią savaitę tik karštės

LRT RADIJAS, LRT.lt 2015.09.08 13:45

Karštis Lietuvoje išliks visą šią savaitę, o į jos pabaigą netgi padidės. Šeštadienį termometro stulpeliai kai kur rodys 31 laipsnį.

Karštis Lietuvoje išliks visą šią savaitę, o į jos pabaigą netgi padidės. Šeštadienį termometro stulpeliai kai kur rodys 31 laipsnį.

Kaip LRT radijui sakė sinoptikė Judita Liukaitytė, antradienį debesų daugės, tačiau didesnio lietaus jie nebeatneš. Vėjas bus šiaurės rytų, vidutinio stiprumo. Temperatūra dienos metu sieks 24–29 laipsnius.

Trečiadienį ir ketvirtadienį, anot sinoptikės, numatomi labai panašūs orai, nes juos toliau lems aukšto slėgio sritis. Tikimybė sulaukti lietaus šiomis dienomis bus nedidelė, tik naktį iš antradienio į trečiadienį vietomis formuosis rūkas. Toliau pūs šiaurės rytų, rytų vidutinio stiprumo vėjas. Naktimis bus šilta – 11–17 laipsnių. O dienomis vis karštės: trečiadienį prognozuojami 24–29 laipsniai karščio, o ketvirtadienį – 25 –30 laipsnių.

„Savaitgalis bus tikrai karštas ir nuo jo gelbės tik po truputėlį atsirandantys lietaus debesys. Tiek penktadienį, tiek šeštadienį ir sekmadienį dienomis kai kur numatoma trumpo lietaus, lydimo perkūnijos, tikimybė“, – teigia J. Liukaitytė.

Naktimis temperatūra bus aukšta: penktadienį – 13–18 laipsnių, šeštadienį – 14–19 laipsnių. Atitinkamai karštės ir dienos: penktadienį numatomas 26–30 laipsnių, šeštadienį – 26–31 laipsnio karštis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi