Lietuvoje

2015.09.08 13:45

Naująją sveikatos apsaugos ministrę tenkina pirmtako komanda

BNS 2015.09.08 13:45

Sveikatos apsaugos ministre tapusi socialdemokratė Rimantė Šalaševičiūtė norėtų pasilikti Vyteniui Povilui Andriukaičiui talkinusius viceministrus ir patarėjus.

Sveikatos apsaugos ministre tapusi socialdemokratė Rimantė Šalaševičiūtė norėtų pasilikti Vyteniui Povilui Andriukaičiui talkinusius viceministrus ir patarėjus.

Prie ministerijos vairo stojusi R. Šalaševičiūtė sakė jau pabendravusi su visais pirmtako patarėjais ir viceministrais, išskyrus užsienyje šiuo metu esantį viceministrą Gediminą Černiauską, ir susidariusi gerą įspūdį. Jei priekaištų jiems neišsakys Specialiųjų tyrimų taryba (STT), ministrė norėtų visus juos matyti savo komandoje.

„Buvau susitikusi su dviem viceministrais, trečias šiuo metu yra išvykęs, taip pat bendravau su kitais politinio pasitikėjimo pareigūnais – patarėjais. Aš paprašiau – šiandien jau yra išsiųsta – iš STT, kad būtų pateikta informacija ir, matyt, po informacijos pateikimo iš karto priimsiu dirbti, nes žmonės laukia, yra suinteresuoti, darbai laukia“, – BNS sakė ministrė.

Pasak R. Šalaševičiūtės, STT išvadų paprašyta ir dėl patarėjų, nes ji nori būti rami, kad niekas „neturi problemų ir visi yra skaidrūs“.

„Kompetencija tenkina, tiesiog net man nespėjus užklausti į priekį buvo atsakoma į mano mintyse formuluojamą klausimą. Šiandien išklausiusi visus, tikrai labai patenkinta esu visu kolektyvu ir jokių pokyčių nenumatau“, – sakė ji.

V. P. Andriukaičio komandoje viceministrais dirbo Erikas Mačiūnas, Jadvyga Zinkevičiūtė ir G. Černiauskas.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.