Naujienų srautas

Lietuvoje2014.07.17 10:01

Premjeras tikisi greitesnių reformų sveikatos apsaugos sistemoje

BNS 2014.07.17 10:01

Premjeras Algirdas Butkevičius tikisi, kad sveikatos apsaugos ministre tapus Rimantei Šalaševičiūtei, šioje srityje reformos vyks greičiau.

Premjeras Algirdas Butkevičius tikisi, kad sveikatos apsaugos ministre tapus Rimantei Šalaševičiūtei, šioje srityje reformos vyks greičiau.

„Per tą laikotarpį pastebėjau, kad norint greičiau įgyvendinti reformą sveikatos apsaugos sistemoje, būtų gerai, kad tai netgi nebūtų gal medikas. Aišku, aš nesu prieš ir medikus, bet pastebėjau tam tikrą kovą tarp Vilniaus, Kauno medikų, tai taip pat, jeigu dar įvertinsime Klaipėdą ir kitus didžiuosius miestus“, – Žinių radijui ketvirtadienį sakė premjeras.

Anot jo, R. Šalaševičiūtė jam žadėjo tęsti pirmtako Vytenio Povilo Andriukaičio pradėtas reformas.

„Aš manau, kad ponas Vytenis Andriukaitis tikrai yra paruošęs ilgalaikę strategiją, o R. Šalaševičiūtė yra labai tokia principinga, kai kada ir teigiamai užsispyrusi, siekiant kuo greitesnio rezultato. Ir aš manau, kad jos niekas negalės įtakoti – nei medicinos dalis tiek iš Kauno, tiek iš Vilniaus“, – sakė A. Butkevičius.

V. P. Andriukaitis ministro postą paliko, nes yra siūlomas į Europos Komisijos narius. R. Šalaševičiūtė ministro priesaiką Seime duos ketvirtadienį.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi