Lietuvoje

2014.08.21 11:05

LRT atvers vartus auksiniams Lietuvos protams

LRT.lt 2014.08.21 11:05

Jau šį rudenį naujajame LRT sezone Arūnas Valinskas žada pradėti su trenksmu, pristatydamas Lietuvoje dar neregėto mąsto intelektinio žaidimą, kurio nugalėtojas laimės kelionę aplink pasaulį.

Jau šį rudenį naujajame LRT sezone Arūnas Valinskas žada pradėti su trenksmu, pristatydamas Lietuvoje dar neregėto masto intelektinio žaidimą, kurio nugalėtojas laimės kelionę aplink pasaulį. Staigmenos laukia ne tik tų, kurie pasiryš dalyvauti ir varžytis dėl šio prizo, bet ir tų, kurie jį stebės.

„Bus įdomu, gudru, šmaikštu ir, žinoma, azartiška! LRT eteryje vartus atvers nauji rūmai proto ir žinių karaliams“, – teigia TV eterio vilku vadinamas A. Valinskas.

Pramoginių informacinio pobūdžio televizijos žaidimų Lietuvoje pradininkas kol kas neatskleidžia, kaip vadinsis naujasis projektas, o ir antrąjį laidos vedėją šiandien dar palieka paslaptyje. Tačiau didžiuodamasis atskleidžia, kad organizacinė projekto komanda didesnė, nei buvo įprasta, o projekto klausimų redakcinė grupė atrinkta itin kruopščiai ir atsakingai.

„Tai bus savotiška intelektinė žaidimų daugiakovė, kurios finale bus išrinktas sumaniausias dalyvis, o jam bus įteiktas visų laikų svajonių prizas – kelionė aplink pasaulį”, – atskleidžia projektą po paslapties uždanga laikantis Arūnas Valinskas.

Laidos anonsą rasite čia:

http://youtu.be/GbXpOVKKcro