Lietuvoje

2015.09.08 13:45

Rotušėje pasveikinti geriausi sostinės abiturientai

LRT.lt2015.09.08 13:45

Vilniaus rotušėje šiandien vyko  iškilminga abiturientų pagerbimo šventė. Geriausius 84 sostinės abiturientus, išlaikiusius egzaminus 2-iem ir daugiau šimtukų,  sveikino ir padėkos raštus įteikė Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Vilniaus rotušėje šiandien vyko  iškilminga abiturientų pagerbimo šventė. Geriausius 84 sostinės abiturientus, išlaikiusius egzaminus 2-iem ir daugiau šimtukų,  sveikino ir padėkos raštus įteikė Vilniaus meras Artūras Zuokas.

„Kur bebūtumėt, kokių idėjų ir planų beturėtumėt, nepamirškite, kad Vilnius – ta vieta, kurioje telpa pačios didžiausios idėjos, kad Vilnius – ta vieta, kur galite jaustis ir pasaulio piliečiais, ir gyventi žmogiško dydžio aplinkoje. Vilnius skirtas patogiai gyventi žmogui. O gyvenimas – tai ne vien tik karjera, pinigai. Juk gyvenime svarbiausia būti ir jaustis laimingais. O Vilnius kaip tik ta vieta, kur tai įmanoma. Ir, žinoma,  prie savo karjeros galimybių, interesų ir planų, nepamirškite, kad yra šeima – vienas svarbiausių ir atsakingiausių jūsų gyvenimo projektų“, – sakė miesto vadovas.

Už puikų mokinių parengimą brandos egzaminams buvo  įteiktos padėkos ir šioms Vilniaus miesto mokykloms: Vilniaus licėjui –  šimtukus gavusiųjų – 67, Vilniaus Žirmūnų gimnazijai – šimtukus gavusiųjų – 45, Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijai – šimtukus gavusiųjų – 37, Vilniaus jėzuitų gimnazijai – šimtukus gavusiųjų – 31, Vilniaus Žemynos gimnazijai – šimtukus gavusiųjų – 16, Vilniaus Simono Daukanto gimnazijai – šimtukus gavusiųjų  – 14, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės vidurinė mokyklai – šimtukus gavusiųjų  – 7, Vilniaus Adomo Mickevičiaus gimnazijai – šimtukus gavusiųjų  – 6, Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazijai – šimtukus gavusiųjų  – 3, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijai – šimtukus gavusiųjų – 3.
 
Pasak savicaldybės pranešimo, iš viso Vilniaus mieste vieną ir daugiau šimtukų gavo 381 abiturientas.

Populiariausi

Saulius Skvernelis

Lietuvoje

2020.07.08 14:28

Premjeras paaiškino, kodėl prakalbo apie kaukių grąžinimą: matome, kitur antros bangos kilimas yra žaibiškas Skvernelis: atvežtiniai atvejai kelia didžiausią riziką; atnaujinta 14.48

5
Vilniaus oro uostas

Lietuvoje

2020.07.08 17:21

Atvykusiems iš dar 7 šalių bus privaloma izoliacija: tarp valstybių – ir lietuvių mėgstama Bulgarija „Tez Tour“ stabdo keliones į Bulgariją; atnaujinta 19.25

Diskusija „Žaidimai smėlio dėžėje – kokioje aplinkoje norime gyventi?“

Lietuvoje

2020.07.08 20:06

Partizano Jakavonio-Tigro dukra: linksmintis Lukiškių aikštėje galima, bet yra ribos, kurių peržengti nevalia Šimašius: kodėl turime nesidžiaugti laisvės kovotojų pergale?

32