Lietuvoje

2014.07.15 12:04

J. Neverovičius: prezidentė mane palaiko

BNS2014.07.15 12:04

Energetikos ministras teigia neatsistatydinsiąs, nes jį palaiko Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Energetikos ministras teigia neatsistatydinsiąs, nes jį palaiko prezidentė Dalia Grybauskaitė.

„Šiandien sulaukiau prezidentės skambučio iš ryto. Jis mane nuteikė, kad nebūtinai tą sprendimą priimsiu (atsistatydinimo – BNS)“, – antradienį Seime žurnalistams pareiškė Lenkų rinkimų akcijos į ministrus deleguotas Jaroslavas Neverovičius.

Paklaustas, ar prezidentė jį paragino toliau dirbti, jis atsakė teigiamai: „Taip“.

J. Neverovičius nekomentavo, ar su prezidente aptarė iš posto trauktis neketinančios Renatos Cytackos atsistatydinimą. Anot jo, sprendimo dėl R. Cytackos dar nėra.

„Nėra kol kas jokio sprendimo. Buvau informuotas, kad Tomaševskis (Lenkų rinkimų akcijos lyderis Valdemaras Tomaševskis- BNS) buvo pas premjerą, yra tam tikri pasiūlymai pateikti, bet sprendimų dar nėra“, – teigė J. Neverovičius .

BNS paklaustas, ar jį V. Tomaševskis informavo, kas su premjeru sutarta dėl R. Cytackos, J. Neverovičius teigė, kad partijos vadovas pasakęs tik, kad „su premjeru yra sutarta“.

Premjero ir V. Tamoševskio susitarimo ministras nekomentavo: „Negaliu komentuoti ir dar norėčiau įvertinti kontekstą“.

J. Neverovičius nepaaiškino, kaip situaciją jam komentuoja pati viceministrė, tik patikino, kad ji pati trauktis neketina.

„Ji pareiškimo (atsistatydinti – BNS) neduos (...). Tai yra tai, ką priimu kaip faktą. Yra, matyt, politinės partijos linija ir tiek“.“, – teigė J. Neverovičius ir pabrėžė, kad jis nežinąs R. Cytackos laikymosi poste motyvų.

Ministras paneigė, kad jam atleidus R. Cytacką, partijos nurodymu jis irgi turėtų trauktis iš pareigų: „Nieko tokio nebuvo sakyta. Ne“.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.