Naujienų srautas

Lietuvoje2014.07.13 20:53

V. P. Andriukaitis sveikatos apsaugos ministru dirbs laikinai

BNS 2014.07.13 20:53

Socialdemokratų partijos deleguotas sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis laikinai liks savo poste, kol partijos komitetai ir prezidiumas sutars dėl naujo kandidato į šį postą.

Socialdemokratų partijos deleguotas sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis kol kas liks savo poste, kol partijos komitetai ir prezidiumas sutars dėl naujo kandidato į šį postą.

Tai po partijos valdybos posėdžio sekmadienį vakare BNS pranešė pats V. P. Andriukaitis. Jo nuomone, savo pareigas jis dar turėtų eiti savaitę ar dvi.

„Kol kas laikinai aš eisiu pareigas, kol mūsų komitetai ir prezidiumas apsvarstys kandidatūras, tuomet spręsime. Trečiadienį nešant Vyriausybės narių sąrašą prezidentei, aš liksiu laikinai, o vėliau bus naujas kandidatas. Manau, kad dar dirbsiu kelias dienas, savaitę ar daugiau, bet tikrai ilgiau kaip iki trečiadienio“, – BNS sakė V. P. Andriukaitis.

Jis spėjo, kad gali eiti pareigas iki liepos 20-23 dienos, kai Europos Parlamentas liepos 16-ąją išrinks naują EK pirmininką ir kai šis pradės diskusijas su narių šalių vadovais. Ministras ir kandidatas į eurokomisarus pabrėžė, kad naujų eurokomisarų skyrimo procedūra visiškai kitokia nei anksčiau ir pakankamai ilga – ji baigsis spalio mėnesį.

V. P. Andriukaitis teigė, kad partija turi ne vieną kandidatą į jo vietą, tačiau pavardžių neatskleidė.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi