Naujienų srautas

Lietuvoje2015.09.08 13:45

D. Grybauskaitė žmonėms: be jūsų aš viena to nepadarysiu

BNS 2015.09.08 13:45

Antrajai kadencijai išrinkta ir Seime šeštadienį prisiekusi šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė paragino žmones kartu kurti bei ginti Lietuvą.

Antrajai kadencijai išrinkta ir Seime šeštadienį prisiekusi šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė paragino žmones kartu kurti bei ginti Lietuvą.

„Galiu tik pasakyti, kad kartu dirbdami ir žinodami, kodėl esame čia, ką turime daryti kasdien, kaip gyventi, kaip auginti vaikus, kaip kovoti už savo tėvynę, esame ir žinome, kad tik kartu, vienybėje sugebėsime ir apginti Lietuvą, mūsų žemių vientisumą, mūsų laisvę, mūsų demokratiją, kiekvieną jūsų – be jūsų aš viena to nepadarysiu. Kiekvieno jūsų nuomonė, indėlis yra svarbus, todėl visada lauksiu jūsų patarimų, nuomonės, kad išspręstume viską, kas laukia mūsų kelyje, kartu. Laukiu visų pagalbos mūsų kelyje“, – kalbėjo D.Grybauskaitė Simono Daukanto aikštėje Vilniuje, kur prasidėjo šventinis prezidentės inauguracijai skirtas koncertas.

Šalies vadovė kvietė kiekvieną pilietį jausti atsakomybę už Lietuvą bei dar kartą įsipareigojo vykdyti tai, ką daryti ją įpareigoja šalies Konstitucija.

„Kiekvieną kviečiu gyventi su Lietuva kiekvieną dieną ir širdyje, ir mintyse, kiekvieną savo minutę skirti mūsų tėvynei, savo artimiesiems, savo šeimai, kiekvieną dieną žinoti, kad visi vienodai atsakome už savo valstybę. Šį kartą jūs įpareigojote mane dirbti penkerius metus, dirbti jums, dirbti tėvynei Lietuvai, mūsų valstybei, dėkoju jums už šį įpareigojimą, ir įsipareigoju vykdyti viską, ką šiandien prisiekiau Seime, ką liepia ir įpareigoja mūsų Konstitucija, ką įpareigoja jūsų palinkėjimai ir balsavimas“, – kalbėjo D. Grybauskaitė.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi