Naujienų srautas

Lietuvoje2014.07.12 17:32

Kandidatė į žemės ūkio ministrės postą: nemanau, kad man trūktų žinių

Kaip galima kandidatė į žemės ūkio ministrės postą minima Seimo narė „darbietė“ Virginija Baltraitienė mano, kad galėtų eiti šias pareigas.

Kaip galima kandidatė į žemės ūkio ministrės postą minima Seimo narė „darbietė“ Virginija Baltraitienė mano, kad galėtų eiti šias pareigas.

Jos nuomone, norint tapti ministru, pirmiausia reikia būti ne pirmus metus politikoje, nes tai iš tiesų politinis postas ir yra labai daug darbo su Seimu, politinėmis partijomis, frakcijomis.

V. Baltraitienės teigimu, labai svarbi ir administravimo patirtis. Didelis privalumas, jos nuomone, būtų, jei esi tos srities specialistas.

„Manau, kad šiuo atveju tai man tinka, nes politikoje esu ne pirmus metus, turiu labai didžiulę administravimo patirtį savivaldoje, esu baigusi žemės ūkio ekonomiką Žemės ūkio akademijoje (dabartinis A. Stulginskio universitetas)“, – šeštadienį Eltai sakė V. Baltraitienė.

Parlamentarė sakė, kad darbinę veiklą pradėjusi žemės ūkyje ji iki šiol domisi šio sektoriaus problemomis.

„Nemanau, kad man trūktų žinių“, – sakė V. Baltraitienė.

Žinias patvirtino premjeras

Premjeras Algirdas Butkevičius patvirtino, kad žemės ūkio ministro postas atiteks Darbo partijos atstovei Virginijai Baltraitienei, jos kandidatūra suderinta su šeštadienį antrąkart prisiekusia prezidente Dalia Grybauskaite.

„Šiandien Darbo partijos tarybos posėdžio metu turėtų būti šita kandidatūra patvirtinta, ji yra apderinta ir su Respublikos prezidente“, – šeštadienį Seime sakė A. Butkevičius.

Darbo partija šeštadienį vakare rengia tarybos posėdį, kuriame oficialiai paskelbs, ką deleguoja tapti žemės ūkio ministru po to, kai iš šio posto atsistatydino Vigilijus Jukna.

V. Baltraitienė yra ilgametė Seimo narė, vadovauja Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetui. Formuojant Vyriausybę po Seimo rinkimų ji buvo siūloma tapti švietimo ir mokslo ministre, tačiau tuomet D. Grybauskaitė pasipriešino jos kandidatūrai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi