Naujienų srautas

Lietuvoje2015.09.08 13:45

Premjeras ir Seimo Pirmininkė tikisi tęsti bendrą darbą su prezidente

BNS 2015.09.08 13:45

Premjeras Algirdas Butkevičius sako, kad Vyriausybė yra pasirengusi kartu su šalies prezidente toliau dirbti kaip viena komanda. Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė teigia, kad šalies vadovė turi galimybę tęsti pradėtus darbus.

Premjeras Algirdas Butkevičius sako, kad Vyriausybė yra pasirengusi kartu su šalies prezidente toliau dirbti kaip viena komanda. Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė teigia, kad šalies vadovė turi galimybę tęsti pradėtus darbus.

„Bendradarbiavimas su Jumis 16-ajai Vyriausybei buvo didelis iššūkis ir labai naudinga patirtis. Svarbiausia yra tai, kad iš Jūsų sulaukėme paramos mūsų pradėtoms pertvarkoms ir nelengvuose ginčuose radome sutarimą Lietuvai ir jos žmonėms svarbiais klausimais. Dėkoju Jums už tai. Tęsiate vadovavimą Lietuvai esant didelei tarptautinei įtampai, labai neramiu laiku, kokio dar prieš kelerius metus negalėjome įsivaizduoti. Linkiu Jums didelės ištvermės ir sėkmės, nes Prezidento sėkmė yra visos Lietuvos laimėjimas“, – sakė premjeras per prezidentės inauguracijos ceremoniją Seime šeštadienį.

Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė, sveikindama šalies vadovę, sakė, kad visų valdžių darnus bendradarbiavimas yra svarbi sąlyga, norint efektyviai spręsti valstybei ir visuomenei aktualius klausimus.

„Politinė diskusija be nuomonių skirtumų neįmanoma, bet svarbiausia – surasti geriausius sprendimus Lietuvai. Šiandien Jūs, Ekscelencija, esate sukaupusi dar daugiau politinės patirties, turite puikią galimybę tęsti pradėtus darbus. Mūsų visų bendras siekis yra tai, kad būtų išgirstas kiekvienas žmogus, kad būtų apginta kiekvieno piliečio teisė, kad žmonės galėtų oriai kurti savo ir savo artimųjų gerovę“, – Seime albėjo L. Graužinienė.

Abu politikai pabrėžė, kad į nepriklausomos Lietuvos istoriją prezidentė D. Grybauskaitė įeis ne tik kaip pirmoji moteris Lietuvos prezidentė, bet ir pirmoji, perrinkta antrajai kadencijai.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi