Lietuvoje

2015.09.08 13:45

A. Butkevičius: viceministrų keisis kaip niekada daug

ELTA 2015.09.08 13:45

Premjeras Algirdas Butkevičius užsimena, kad keisis ne tik viceministrai, esantys vadinamajame juodajame sąraše. Pasak jo, postus gali palikti ir daugiau viceministrų.

Premjeras Algirdas Butkevičius užsimena, kad keisis ne tik viceministrai, esantys vadinamajame juodajame sąraše. Pasak jo, postus gali palikti ir daugiau viceministrų.

Vyriausybės vadovas, penktadienį viešintis Prienų rajone, kur vyksta Pasaulio jaunimo lietuvių susitikimas, nebuvo linkęs atsakyti, ar atsistatydinus visiems viceministrams, vėliau jie vėl sugrįš į užimamus postus.

„Galiu pasakyti, kad bus peržiūrimas kiekvienas viceministras, ir pokalbiai vyksta ir su kitų partijų vadovais. Pagal dabartinę diskusiją (aišku, dar nėra priimti galutiniai sprendimai) yra dėl kelių viceministrų netgi kalbama, kad kažin, ar toliau jie galės eiti pareigas, nors ir nėra jokios informacijos, kad gali būti padaryti kažkokie įstatymų pažeidimai“, – žurnalistams sakė jis. Daug keisis, tikriausiai kaip niekada daug“, – sakė Premjeras.

Juodajame sąraše minėtos 9 viceministrų pareigos. Klausiamas, ar keisis daugiau nei 9 viceministrai, A. Butkevičius sakė to neteigęs ir stebėjosi, iš kur atsirado spekuliacijos šiuo skaičiumi.

„Kiek mačiau, aštuoni buvo ir tikrai bus daugiau“, – tikino Ministras Pirmininkas.

Klausiamas apie ministrų rokiruotes tarp partijų, A. Butkevičius sakė, kad tokia galimybė nesvarstoma, nors pripažino, jog tokių pasiūlymų buvo.

„Ne, nesvarstoma. Tokių pasiūlymų buvo, bet tikrai nesvarstoma, nes tada turi būti sutikimas iš abiejų pusių. Aš manau, jūs žinote, apie kurias ministerijas, jos yra abi svarbios, ir visos ministerijos svarbios. Svarbiausia, kad būtų kompetentingi ministrai ir žinotų, kokius sprendimus priiminėti“, – kalbėjo A. Butkevičius.