Lietuvoje

2014.07.11 15:40

Energetikos viceministrė R. Cytacka savo noru neatsistatydino

ELTA 2014.07.11 15:40

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos deleguota energetikos viceministrė Renata Cytacka yra vienintelė viceministrė, kuri savo noru neatsistatydino iš pareigų.

Energetikos ministras Jaroslavas Neverovičius pasirašė įsakymą, kuriuo asmeniniu prašymu iš darbo atleidžiami viceministrai Aleksandras Spruogis ir Žydrūnė Juodkienė. Tuo metu viceministrė Renata Cytacka tokio prašymo nėra pateikusi.

Energetikos ministerija penktadienį išplatino pranešimą, kuriame nurodoma, jog prašymus baigti darbą pateikė du iš trijų viceministrų. Energetikos ministerijos atstovė Ieva Petuškaitė naujienų agentūrai ELTA patikslino, kad Lenkų rinkimų akcijos deleguota R. Cytacka tokio prašymo pateikusi nėra.

Šie atsistatydinimai – tąsa valdančiųjų politinio apsisprendimo iki Vyriausybei grąžinant perrinktai Prezidentei Daliai Grybauskaitei įgaliojimus atstatydinti visus viceministrus, primena ELTA.

Anksčiau jau atsistatydino finansų, užsienio reikalų, kultūros, švietimo ir mokslo, ūkio, teisingumo, socialinės apsaugos ir darbo, vidaus reikalų, susisiekimo, aplinkos viceministrai.