Lietuvoje

2015.09.08 13:45

V. P. Andriukaitis viceministrų keisti neketina

ELTA2015.09.08 13:45

Sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis, pasekęs kitų ministerijų pavyzdžiu, atleis visus savo viceministrus, tačiau ketina juos vėl priimti atgal.

Sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis, pasekęs kitų ministerijų pavyzdžiu, atleis visus savo viceministrus, tačiau ketina juos vėl priimti atgal.

„Kaip sutarėme, penktadienis turi būti ta paskutinė diena, kai mes visi turime priimti jų savo noru parašytus pareiškimus. Tai rytoj taip ir bus padaryta“, – ketvirtadienį interviu „Žinių radijui“ sakė jis.

V. P. Andriukaitis nekomentavo, kaip vertina valdančiosios koalicijos sprendimą atleisti visus viceministrus, tačiau tikino, kad tai neturėtų trukdyti darbų tęstinumui.

„Be to, mano viceministrai sutinka dalyvauti ir talkinti darbuose kelias ar keletą dienų, kol aš jiems vėl pasiūlysiu užimti pareigas, nes aš turiu tokią teisę jiems pasiūlyti iš naujo tapti viceministrais“, – tikino jis. Sveikatos apsaugos ministras pabrėžė, jog į atsilaisvinusias ministerijoje vietas norįs skirti tuos pačius žmones.

V. P. Andriukaitis, galimai ministro postą iškeisiantis į eurokomisaro, turi tris viceministrus: Gediminą Černiauską, Eriką Mačiūną ir Jadvygą Zinkevičiūtę.

Savo noru ministerijas jau paliko šeši aplinkos ir susisiekimo viceministrai. Dar anksčiau viceministrų postus savo noru paliko žemės ūkio viceministras „darbietis“ Rytis Šatkauskas ir teisingumo viceministras socdemas Saulius Stripeika. Trečiadienį atsistatydino žemės ūkio ministras Vigilijus Jukna.

Socialdemokratų partijos lyderis premjeras Algirdas Butkevičius yra sakęs, kad po to, kai bus patvirtinta įgaliojimus grąžinusi Vyriausybė, bus atleisti visi viceministrai. Tokį sprendimą priėmė posėdžiavusi valdančiųjų partijų Politinė taryba.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.