Naujienų srautas

Lietuvoje2015.09.08 13:45

Magistralę „Via Baltica“ užblokavusi didžiulė avarija pareikalavo aukų

Ketvirtadienio popietę prie Kėdainių susidūrė keturi vilkikai, o sužeistus žmones iš suknežintų mašinų traukė ugniagesiai. Deja, dėl patirtų sužalojimų vienas iš sužeistųjų mirė.

Ketvirtadienio popietę prie Kėdainių susidūrė keturi vilkikai, o sužeistus žmones iš suknežintų mašinų traukė ugniagesiai. Deja, dėl patirtų sužalojimų vienas iš sužeistųjų mirė.

Tai DELFI patvirtino Kauno apskrities VPK atstovas Kęstutis Kasciukevičius.

Nuo patirtų sužalojimų mirė Latvijos pilietis K. B. (gim. 1952 m.). Žuvęs vyras vairavo „Volvo“ vilkiką, kuris rėžėsi į priekyje jį važiavusio kito „Volvo“ vilkiko priekabą. Šis vilkikas susidūrė su priešpriešais važiavusiu vilkiku „Scania“, kurį vairavo Lenkijos pilietis.

Avarijos metu buvo nestipriai kliudyta dar vieno vilkiko priekaba.

Pirminiais duomenimis, avariją sukėlė Panevėžio kryptimi važiavusio vilkiko iš Lenkijos vairuotojas, išvažiavęs į priešpriešinio eismo juostą. Čia jis kaktomuša susidūrė su latvių vilkiku. Į pastarąjį trenkėsi iš paskos važiavęs vilkikas (irgi iš Latvijos). Ketvirtasis vilkikas (iš Lenkijos) beveik nenukentėjo – jis buvo nesmarkiai kliudytas.

Kaktomuša susidūrusiose sunkiasvorėse mašinos žmonės buvo prispausti labai stipriai. Pasak gelbėtojų, sulamdyto metalo krūva virtusioje kabinoje vieno vairuotojo matėsi tik plaštaka.

DELFI primena, kad ketvirtadienį susidūrė keturi krovininiai automobiliai, kabinose prispausti trys žmonės.

Ugniagesiai gelbėjimo įranga iš sunkvežimio „Scania“ išlaisvino Lenkijos pilietį, netrukus iš „Volvo“ kabinos išlaisvinto vairuotoją ir keleivį, abudu – Latvijos piliečiai.

Dar dviejų krovininių automobilių „Scania“ ir „Volvo“ vairuotojai nenukentėjo.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi