Lietuvoje

2015.09.08 13:45

A. Butkevičius: vadinti Vyriausybę „kriminaline“ – neteisinga

BNS 2015.09.08 13:45

Lipdant „kriminalinės“ Vyriausybės etiketę politikuojama ir taikomi dvigubi standartai, tvirtina premjeras Algirdas Butkevičius.

Lipdant „kriminalinės“ Vyriausybės etiketę politikuojama ir taikomi dvigubi standartai, tvirtina premjeras Algirdas Butkevičius.

Taip jis įvertino pastaruoju metu prezidentės Dalios Grybauskaitės išsakomą kritiką kai kuriems Ministrų kabineto atstovams.

„Kitąsyk kyla tokia mintis – gal čia tyčia politizuojama, politikuojama? Ypač dabar, kada bus grąžinami Vyriausybės įgaliojimai. Vertinu, kad tai kai kada nesolidžiai atrodo“, – sakė A. Butkevičius, ketvirtadienį Žinių radijui kalbėdamas apie žemės ūkio ministrui bei kitiems Vyriausybės atstovams reiškiamus priekaištus.

Anot jo, Žemės ūkio ministerijoje, dėl kurios sulaukta daugiausia prezidentės kritikos, buvo atliekami tyrimai, sudaromos komisijos siekiant išsklaidyti abejones dėl ministerijos veiklos skaidrumo – taip pat ir priimant asmenis į valstybės tarnybą, tačiau jokių pažeidimų esą nenustatyta.

Jis taip pat tvirtino besistebintis, kad prezidentė praėjusiai Andriaus Kubiliaus Vyriausybei netaikė tokios retorikos, nors ir joje problemų su teisėsauga turėjo net du viceministrai.

„Man labai keista, kad ši Vyriausybė arba koalicija buvo pavadinta kriminaline. Tai buvusią koaliciją reikėjo tada vadinti kriminaline-nusikalstama, nes du viceministrai buvo nuteisti, turėjome ir kitos blogos informacijos. Negali būti taikomi dvigubi standartai“, – sakė A. Butkevičius.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.