Lietuvoje

2014.07.02 16:02

Premjeras žemės ūkio ministru pasitiki

ELTA2014.07.02 16:02

Premjeras Algirdas Butkevičius išreiškė pasitikėjimą žemės ūkio ministru Vigilijumi Jukna, iš kurio prezidentė Dalia Grybauskaitė per susitikimą pareikalavo atsakomybės už pavaldinių skaidrumą.

Premjeras Algirdas Butkevičius išreiškė pasitikėjimą žemės ūkio ministru Vigilijumi Jukna, iš kurio prezidentė Dalia Grybauskaitė per susitikimą pareikalavo atsakomybės už pavaldinių skaidrumą.

„Žemės ūkio ministru aš pasitikiu. Kada mes teiksime ministrų sąrašą, kol kas (jame – ELTA) yra visi numatyti, kad jie tame sąraše bus, ir jie bus pateikti“, – sakė A. Butkevičius trečiadienį po Vyriausybės posėdžio.

Pasak premjero, po Vyriausybės posėdžio jį V. Jukna patikino, kad ministro pokalbis su prezidente „buvo kitokio turinio, negu jos patarėjas viešai išsakė susitikime žurnalistams“.

Premjeras patikino, kad Žemės ūkio ministerijai pavaldžiose įstaigose įdarbintų asmenų klausimas buvo keliamas, tačiau abejonės esą buvo išsklaidytos.

„Šitai ministerijai buvo skiriamas didžiulis dėmesys, ypač kada pasigirdo informacija, kad galbūt ji priima kai kuriuos darbuotojus į atsakingas pareigas vadovaudamasi tam tikrų politinių motyvų pagrindais. Galiu drąsiai pasakyti, kad kiekvienas toks klausimas, kuris buvo iškilęs viešai, buvo patikrintas ir buvo gautos visos pažymos apie tų žmonių, kurie buvo priimti į darbą, skaidrumą. Nei vienoje pažymoje nebuvo išsakyta abejonių, kad jie netinka eiti valstybės tarnautojų pareigų. Aš manau, kad čia yra perdaug politikavimo“, – sakė A. Butkevičius.

Populiariausi

Gitanas Nausėda

Lietuvoje

2021.03.03 11:24

Nausėda: šiandien turimomis žiniomis, buvo nepanaudota 75 tūkst. vakcinos dozių

anot premjerės, iš nepanaudotų vakcinos dozių 50 tūkst. ką tik pasiekė šalį, atnaujinta 15.00
Šeškinės poliklinika
6

Lietuvoje

2021.03.03 17:46

Vilniaus vicemerė: STT sulaikė Vilniaus miesto klinikinės ligoninės, Šeškinės poliklinikos vadovus, kelis šių įstaigų darbuotojus

žiniasklaida: sulaikyta apie 17 gydymo įstaigų vadovų, gydytojų, techninių darbuotojų; atnaujinta 20.48
6
Vilniaus oro uosto Covid patikros punktas
COVID-19 TRUMPAI 9