Lietuvoje

2014.06.26 10:58

Atleidžiamiems įstaigų vadovams sukurti specialūs etatai

BNS2014.06.26 10:58

Atleidžiamiems Aplinkos ministerijai pavaldžių įstaigų vadovams kuriami nauji etatai, rašo „Lietuvos rytas“.

Atleidžiamiems Aplinkos ministerijai pavaldžių įstaigų vadovams kuriami nauji etatai, rašo „Lietuvos rytas“.

Ministerijos kancleris Robertas Klovas patvirtino, kad visiems įstaigų vadovams, kurių nuspręsta nepaskirti dar vienai kadencijai, jau pasiūlytos žemesnės pareigos.

Buvusiai Hidrometeorologijos tarnybos vadovei Vidai Augulienei pasiūlytas direktoriaus pavaduotojo postas. Teigiama, kad ją tai tenkina. Persėsti į pavaduotojo kėdę sutiko ir buvęs Aplinkos apsaugos agentūros direktorius Raimondas Sakalauskas.

Dar septyniems vadovams, tarp jų ir Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos direktorei Rūtai Baškytei, generaliniam miškų urėdui Benjaminui Sakalauskui, Valstybinės miškų tarnybos direktoriui Rimantui Prūsaičiui, pasiūlytos vyriausiųjų patarėjų pareigos. Bet pastarieji esą kol kas nepareiškė pageidavimo perkelti juos į žemesnes pareigas.

Naujos pareigybės atsirado aplinkos ministro Valentino Mazuronio įsakymu. Ministerijos kancleris teigė, kad dėl to papildomų lėšų darbo užmokesčiui nė viena institucija negaus. Įstaigose esą buvo neužimtų pareigybių, kurios dabar panaikintos, o jų vietoj įsteigtos naujos.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.