Naujienų srautas

Lietuvoje2015.09.08 13:45

Avarijoje autostradoje žuvo moteris, susidarė spūstis

DELFI.lt 2015.09.08 13:45

Trečiadienį, 15.26 val., pagalbos tarnyboms pranešta apie didelę avariją autostradoje Vilnius-Kaunas-Klaipėda.

Trečiadienį, 15.26 val., pagalbos tarnyboms pranešta apie didelę avariją autostradoje Vilnius-Kaunas-Klaipėda.

Pranešta, kad Raseinių r., maždaug 50 km už Kauno (Klaipėdos kryptis), susidūrė trys ar keturi automobiliai. Sudaužytose mašinose, įtariama, prispausti žmonės.

Dėl šios avarijos susidarė didžiulė transporto spūstis – net skubantiems ugniagesiams-gelbėtojams buvo sudėtinga prasibrauti per šią spūstį. Į avarijos vietą dviem automobiliais išskubėjo gelbėtojai iš Ariogalos ir Kėdainių.

Vos gavę pranešimą apie avariją, į įvykio vietą išskubėjo ir kelios medikų brigados. Pirminiais duomenimis, jie iš avarijos vietos į ligoninę išvežė tris žmones, vienos moters gyvybės nepavyko išgelbėti. Policijos pareigūnų duomenimis, ji žuvo.

Per avariją žuvo „Nissan“ vairavusi moteris. Į pajūrio pusę ji važiavo su dukra, kartu automobiliu keliavo ir du jaunuoliai. Į avariją patekusio „VW Passat“ vairuotojas DELFI pasakojo, kad avarija įvyko prieš jo akis. „Nissan“ važiavo antra eismo juosta, iš paskos jį pasivijęs „Volkswagen“ nestabdydamas trenkėsi į „Nissan“ galą. Nuo smūgio automobilis ėmė suktis ir nuo kelio nubloškė „VW Passat“.

Ugniagesiai ėmėsi šalinti avarijos padarinius ir tvarkyti važiuojamąją dalį, kad kuo greičiau būtų atlaisvintas eismas. Tačiau į pajūrio pusę važiuojantiems žmonėms avarija sukėlė tikrą kantrybės išbandymą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi