Naujienų srautas

Lietuvoje2015.09.08 13:45

A. Butkevičius: įstaigų vadovų rotacija skatina geriau dirbti

BNS 2015.09.08 13:45

Ministerijoms pavaldžių įstaigų vadovų rotacija yra viena iš varomųjų jėgų, skatinančių vadovams geriau dirbti, sako premjeras Algirdas Butkevičius.

Ministerijoms pavaldžių įstaigų vadovų rotacija yra viena iš varomųjų jėgų, skatinančių vadovams geriau dirbti, sako premjeras Algirdas Butkevičius.

„Mes pirmiausiai susitarėme su ministrais, kad tie žmonės, kurie užima atsakingas pareigas ir tenkina savalaikį ministrų programų įgyvendinimą, tai aš manau, kad ministrai tikriausiai jų nekeičia. Iš kitos pusės labai gerai, kad yra rotacija. Tai viena iš varomųjų jėgų, kad pirmiausiai būtų suvokta, kad reikia atsakingai vykdyti savo pareigas“, – trečiadienį žurnalistams po Vyriausybės posėdžio sakė premjeras.

Pirmadienį Finansų ministras Rimantas Šadžius nusprendė antrai kadencijai nesiūlyti skirti Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) viršininko Modesto Kaseliausko bei Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnybos (VDTAT) direktoriaus Vaclovo Juknevičiaus.

Praėjusią savaitę  aplinkos ministro Valentino Mazuronio  įsakymų nebuvo pratęstos Valstybinės saugomų teritorijų direktorės Rūtos Baškytės, Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos direktorės Vidos Augulienės, Marijampolės ir Alytaus regionų aplinkos apsaugos departamentų direktorių Vytauto Jaškevičiaus bei Česlovo Meržvinsko, Aplinkos apsaugos agentūros direktoriaus Raimondo Sakalausko, generalinio miškų urėdo Benjamino Sakalausko, Valstybinės miškų tarnybos direktoriaus Rimanto Prūsaičio, Aplinkos projektų valdymo agentūros direktoriaus Kastyčio Tumino ir Augalų genų banko direktoriaus Bronislovo Gelvonauskio kadencijos.

Anot dienraščio „Lietuvos rytas“, nelaukdami valdžios sprendimų atsistatydinti nusprendė susisiekimo ministrui Rimantui Sinkevičiui pavaldžių institucijų – Civilinės aviacijos administracijos ir Saugios laivybos administracijos – vadovai Kęstutis Auryla  ir Evaldas Zacharevičius.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi