Naujienų srautas

Lietuvoje2012.09.13 14:47

Po kelių mėn. pertraukos toliau nagrinėjama A. Ūso byla

Vilniaus miesto 2 apylinkės teismas po kelių mėnesių pertraukos toliau nagrinėja vadinamąją pedofilijos bylą, kurioje mergaitės tvirkinimu kaltinamas Andrius Ūsas.

Vilniaus miesto 2 apylinkės teismas po kelių mėnesių pertraukos toliau nagrinėja vadinamąją pedofilijos bylą, kurioje mergaitės tvirkinimu kaltinamas Andrius Ūsas.

Ketvirtadienį byloje liudijo viena pagrindinių liudytojų – mergaitės mama Laimutė Stankūnaitė. Apie jos apklausą iš anksto nebuvo pranešta.

L. Stankūnaitę kaukėti pareigūnai į teismą atlydėjo posėdžiui jau prasidėjus, kai iš salės buvo išprašyti vaizdo operatoriai ir fotografai. Apie jos liudijimą iš anksto nebuvo pranešta. L. Stankūnaitė teismui pasakodama apie pažintį su A. Ūsu teigė pirmą kartą jį sutikusi Vaikų teisių tarnyboje.

Moteris tvirtino, kad savo dukros su juo niekada nėra palikusi vienos. Liudytoja pasakojo ir apie mergaitės krikštynas. Būtent po jų Drąsius Kedys prabilo apie galimą mergaitės tvirkinimą.

L. Stankūnaitė taip pat tvirtino esą D. Kedys vartojo narkotikus, tačiau apie tai gyvendama su juo moteris niekam nepasakojusi. Ji teigė, jog santykiai su D. Kedžiu sparčiai pradėjo blogėti gimus dukrai, o Kedžių namuose ji buvo žeminama. Teisme liudijusios mergaitės darželio auklėtojos neigė, kad mažametė galėjusi būti tvirkinta.

Auklėtoja aiškino, kad mergaitės mama buvo rūpestinga, o apie D. Kedį gerų žodžių nepasakė, esą jis ne kartą buvo auklėtojas išplūdęs. Liudytoja prisiminė, kad mergaitė sakė, jog namuose ją muša pusbrolis.

Andrius Ūsas žuvo 2010-ųjų birželį apvirtus keturračiui motociklui. Žmogžudystėmis įtarimo D. Kedžio kūnas rastas tų pačių metų balandį.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi