Lietuvoje

2014.06.17 10:08

Lieka neaišku, kiek viceministrų yra „juodajame sąraše“

ELTA2014.06.17 10:08

Prezidentės Dalios Grybauskaitės patarėjas vidaus politikos klausimais Mindaugas Lingė nei patvirtino, nei paneigė, kad vadinamajame „juodajame sąraše“ yra 9 viceministrų pavardės.

Prezidentės Dalios Grybauskaitės patarėjas vidaus politikos klausimais Mindaugas Lingė nei patvirtino, nei paneigė, kad vadinamajame „juodajame sąraše“ yra 9 viceministrų pavardės.

„Tikrai negaliu komentuoti ir, žinant, kad tai yra įslaptinta informacija, o skaičiai, kuriais kažkiek galbūt ir spekuliuojama, iš tiesų yra daugiau viešojoje erdvėje sklandantys skaičiai, kurių iš tikrųjų nei tvirtinu, nei neigiu“, – antradienį interviu „Žinių radijui“ sakė M. Lingė.

Prezidentės D. Grybauskaitės „juodasis sąrašas“ iš tikrųjų yra Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pažyma dėl ministrų ir viceministrų skaidrumo. Jame nėra nei vieno ministro, tačiau yra viceministrų, tarp jų – ir iš finansų bei aplinkos ministerijų, yra sakiusi pati šalies vadovė.

Valdančiojoje koalicijoje pirmadienį „krito“ pirmoji „juodojo sąrašo“ auka – „darbietis“ žemės ūkio viceministras Rytis Šatkauskas. Jis kreipėsi į teisėsaugos institucijas, prašydamas suteikti jam visą informaciją, kuria remiantis viešojoje erdvėje skleidžiamos abejonės dėl jo darbo skaidrumo. Kartu su kreipimusi į teisėsaugą viceministras įteikė žemės ūkio ministrui Vigilijui Juknai atsistatydinimo raštą.

Pirmadienį su D. Grybauskaitė susitikęs A. Butkevičius teigė, kad kol kas neaišku, kiek viceministrų pakeista, nes artimiausiu metu su ministrais numatoma kalbėtis ne tik apie viceministrus, kurių pavardės paminėtos „juodajame sąraše“, bet ir kitų viceministrų kompetenciją.

Populiariausi

Baravykai

Lietuvoje

2020.07.14 17:58

Lietuvos miškuose pasipylė grybai: vos per kelias valandas šimtai baravykų krepšiuose gėrybes renka ir Vilniaus regione, ir Žemaitijoje

Karantinas Lietuvoje

Lietuvoje

2020.07.15 11:09

Per parą patvirtintas 21 koronaviruso atvejis: tendencija tampa tolimųjų reisų vairuotojų užsikrėtimai 16 naujų atvejų susiję su protrūkiu Kauno įmonėje; atnaujinta 12.59

6
Ramūnas Karbauskis, Bronius Bradauskas ir Gabrielius Landsbergis

Lietuvoje

2020.07.15 11:53

Karbauskio turtas per metus augo 8 mln. eurų, Landsbergio šeimos – 12,8 mln. eurų Seime – 5 milijonieriai; atnaujinta 15.11

7