Lietuvoje

2014.06.13 15:53

Sulaikytas dar vienas kyšininkavimu įtariamas advokatas

BNS 2014.06.13 15:53

Alytuje dirbantis advokatas sulaikytas įtarus, kad bandė papirkti prokurorę.

Alytuje dirbantis advokatas sulaikytas įtarus, kad bandė papirkti prokurorę.

Penktadienį Kauno apygardos prokuratūroje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kyšininkavimo, kurį pavesta atlikti Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdybos pareigūnams. Įtarimai dėl papirkimo pateikti Alytuje dirbančiam advokatui K.D.B.

Pasak prokuratūros ir STT pranešimo, pareigūnai įtaria, kad advokatas, aplankęs Kauno apygardos prokuratūros Alytaus apylinkės prokuratūros prokurorę, paliko jai kyšį. Prokurorė po advokato apsilankymo radusi kyšį, nedelsdama apie tai pranešė Kauno apygardos prokuratūros vadovybei, kuri ir pradėjo ikiteisminį tyrimą, faktinėms įvykio aplinkybėms nustatyti.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimų skyriaus prokurorai.

Tai jau antras advokatas, šią savaitę sulaikytas dėl kyšininkavimo. Trečiadienį STT Kauno valdybos pareigūnai, įtardami prekyba poveikiu, sulaikė Kauno antrinės teisinės pagalbos advokatų kontoroje dirbantį advokatą Eugenijų Senovaitį.

Advokatas įtariamas iš savo ginamojo reikalavęs didesnio nei 250 MGL dydžio (32,5 tūkst. litų) kyšio, žadėdamas palankų teismo sprendimą, pranešė STT.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.