Lietuvoje

2014.06.09 14:45

J. Neverovičius prabilo apie savo komandos keitimą

BNS2014.06.09 14:45

Energetikos ministras tikina, kad yra pasirengęs stiprinti ministerijos komandą, tačiau nesako, ar nušalins kurį nors viceministrą.

Energetikos ministras tikina, kad yra pasirengęs stiprinti ministerijos komandą, tačiau nesako, ar nušalins kurį nors viceministrą.

„Ministerija ir mano komanda visada yra pasiruošusi stiprinti savo gebėjimus, stiprinti kompetencijas, tai, kai ateis tam tinkamas laikas, įvertinsime visas aplinkybes ir priimsime sprendimus, kurie įgalintų mus dar geriau dirbti“, – pirmadienį žurnalistams po susitikimo su šalies prezidente Dalia Grybauskaite sakė J. Neverovičius, paklaustas, ar susitikime aptarė galimybę nušalinti kurią nors iš viceministrių.

Paklaustas, ar Darbo partija sutiktų keisti savo deleguotą viceministrę Žydrūnę Juodkienę, J. Neverovičius toliau kartojo, kad ketinama stiprinti komandą.

„Aš tikrai nenorėčiau diskutuoti konkrečių atvejų, konkrečių pavyzdžių, galiu tik deklaruoti, kad iš mano pusės gali būti tik toks matymas, kad sustiprinsime savo komandą“, – sakė J. Neverovičius.

Anot jo, apie komandos keitimą bus svarstoma tada, kai prezidentė apsispręs dėl Vyriausybės.

„Kai ateis laikas, kai žinosime, kad liekame dirbti, kai žinosime galutinius sprendimus dėl Vyriausybės, bus laikas įvertinti ir komandos stiprumą, gebėjimus“, – sakė ministras.

Prezidentės patarėjas energetikos klausimais Nerijus Rasburskis sakė, kad susitikime buvo įvardyti „tam tikri“ ministerijos darbuotojai ir išsakyta nuomonė apie juos, tačiau ministras esą turi pats priimti sprendimą: „Nenorėčiau įvardyti“.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt