Lietuvoje

2014.06.03 21:54

Vėl dingo Seimo pirmininkės L. Graužinienės sūnus

DELFI.lt2014.06.03 21:54

Vėl dingo Seimo pirmininkės Loretos Graužinienės 27 metų sūnus Eimantas Graužinis. Antradienį dėl to į policiją kreipėsi E. Graužinio tėvas.

Vėl dingo Seimo pirmininkės Loretos Graužinienės 27 metų sūnus Eimantas Graužinis. Antradienį dėl to į policiją kreipėsi E. Graužinio tėvas.

Antradienį į policiją kreipėsi Ukmergėje gyvenantis Seimo pirmininkės Loretos Graužinienės sutuoktinis. Jis pranešė, kad iš namų Ukmergėje išėjo ir dingo jų sūnus Eimantas.

Vėl ant kojų sukeltos didelės policijos pajėgos.

Vyro požymiai: apie 190 cm ūgio, lieso kūno sudėjimo, juodi plaukai, rudos akys. Ant kaklo nešioja ploną auksinę grandinėlę. Jokių randų, tatuiruočių neturi.

Buvo apsirengęs: žalios spalvos marškinėlius be rankovių.

Ukmergės policija informaciją apie dingusį vyrą gavo antradienį, 11.45 val., nedelsiant buvo pradėti paieškos veiksmai, pasitelktos gausios policijos ir Vadovybės apsaugos departamento, iškviestas kinologas su tarnybiniu šunimi. Apie 17 val. teritoriją apžiūrėjo Valstybės sienos apsaugos tarnybos sraigtasparnis, ugniagesiai gelbėtojai su valtimi, tačiau vyras nerastas.

Informacija perduota visoms policijos įstaigoms, policija prašo visuomenės pagalbos.

Ką nors žinančius apie vyro buvimo vietą, pareigūnai prašo paskambinti bendruoju pagalbos tel. 112.

E. Graužinis jau buvo dingęs praėjusių metų gruodžio pradžioje. Tąsyk policijai pavyko jį rasti.

Seimo kanceliarijos Dokumentų departamente Archyvo skyriaus specialistas E. Graužinis tąsyk iš namų Vilniuje dingo palikęs motinai žinutę. Pareigūnai buvo išlaužę jo buto duris, bet ten jo nerado. Kitą naktį jis buvo surastas Perkūnkiemio gatvėje.

Paieškos rezultatai

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius