Lietuvoje

2015.02.14 17:10

M. Dargužaitė mato save Vilniaus mero kėdėje

BNS2015.02.14 17:10

Prezidentės ir ją remiančių konservatorių pasiūlymų prisidėti prie jų komandų sulaukusi buvusi viešosios įstaigos „Investuok Lietuvoje“ vadovė Milda Dargužaitė teigia, kad labiau viliojantis jai atrodo partijos kvietimas.

Prezidentės ir ją remiančių konservatorių pasiūlymų prisidėti prie jų komandų sulaukusi buvusi viešosios įstaigos „Investuok Lietuvoje“ vadovė Milda Dargužaitė teigia, kad labiau viliojantis jai atrodo partijos kvietimas.

Interviu dienraščiui „Lietuvos žinios“ ji taip pat teigia, kad jaustųsi nevertinama, jei pakvietę kandidatuoti į Vilniaus tarybą partijos sąraše, konservatoriai nesiūlytų jai bent mero posto.

„Man atrodo, tai būtų manęs neįvertinimas. Norėčiau būti ten, kur esu vertinama. Jeigu atsirastų už mane geresnių kandidatų – labai prašau. Bet šiuo metu jų nelabai matau“, – sakė M. Dargužaitė.

Prieš trejus metus Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) lyderio Andriaus Kubiliaus į Lietuvą iš Jungtinių Amerikos Valstijų parviliota investicijų specialistė, beveik dvejus metus vadovavusi dešiniųjų įsteigtai viešajai įstaigai „Investuok Lietuvoje“, yra sulaukusi kvietimo kartu su konservatoriais dalyvauti 2015-aisiais vyksiančiuose savivaldybių tarybų rinkimuose. Pergalės atveju partijos viršūnės pasiūlė M. Dargužaitei tapti partijos kandidate į Vilniaus mero postą.

„Taip, A. Kubilius man pasiūlė tokią galimybę, bet sprendimą vis tiek priims TS-LKD. Jie turi savo struktūras, taip pat turi patys nuspręsti, ko nori pasiekti ir kokių žmonių jiems reikia. Aš su jais palaikau ryšį, žiūrime, ar galime ką nors kartu veikti. Žinoma, man, kaip nepartinei, labai malonu, kad kažkuri partija rodo man dėmesį ir pasitikėjimą – negaliu į tai numoti ranka“, – sakė M. Dargužaitė.

Dienraštis pažymi, kad kovo viduryje partijos kandidatu į maro pareigas buvo įvardytas TS-LKD Vilniaus sueigos pirmininkas Mantas Adomėnas.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt