Naujienų srautas

Lietuvoje2014.06.02 14:25

„Auksinių rankų“ savininkas – 28-erių vilnietis Daumantas Daugirdas

2014.06.02 14:25

Projektą „Auksinės rankos“ laimėjo ir „Senukų“ 10 tūkst. litų vertės dovanų čekį į kišenę įsidėjo 28-erių vilnietis Daumantas Daugirdas. Tai paaiškėjo projekto finale, kurį šeštadienio vakarą transliavo LRT televizija.  

Projektą „Auksinės rankos“ laimėjo ir „Senukų“ 10 tūkst. litų vertės dovanų čekį į kišenę įsidėjo 28-erių vilnietis Daumantas Daugirdas. Tai paaiškėjo projekto finale, kurį šeštadienio vakarą transliavo LRT televizija.

Aukštąjį išsilavinimą turintis Daumantas dirba Vilniaus etninės kultūros centre, kur rūpinasi ūkio reikalais. Daumanto varžovai finale buvo du atrankos etapus įveikusi trijulė – Andrius Bernotas, Žydrūnas Kliševičius ir Audrius Matulevičius. Finalininkų darbus vertino ne tik laidos vedėjai broliai Giedrius ir Žydrūnas Savickai, bet ir kompetentinga 3 ekspertų komanda: Lietuvos amatų gildijos atstovas Algirdas Verseckas, laidos partnerio UAB „Senukų prekybos centras“ atstovas Nerijus Janušonis ir moteris, turinti, ko gero, aštriausią liežuvį Lietuvoje  – LRT laidų vedėja Zita Kelmickaitė.

„Dabar svajoju išdrožti didelį koplytstulpį ir pradėti gaminti vėtrunges, tad 10 tūkst. litų vertės prizas pravers įsigyjant reikiamas medžiagas ir įrankius“, – sako „Auksinių rankų“ savininkas.

Daumantas pasakoja, kad laimėjimas kiekviename projekto etape jam buvo netikėtas, tad ypač vertino kiekvieną pergalę. „O finaliniame etape susiklosčiusi situacija, kai, matyt, niekas, įskaitant ir varžovus, nebesitikėjo, kad galiu visus pavyti, įrodo, jog niekad nevalia nuleisti rankų, svarbu kovoti iki paskutinės minutės. Tuo gyvenime ir vadovaujuosi! – šypsosi nugalėtojas. – Ypač esu dėkingas savo palaikymo komandai, kurios šūksniai ir dainos vedė mane į pergalę. Taip, labai džiaugiuosi, kad pagaliau Lietuvoje atsirado ir toks projektas, kuriame gali dalyvauti ne tik šokantys ir dainuojantys.“

„Projektas „Auksinės rankos“ yra unikalus, nes gabiems Lietuvos meistrams suteikia galimybę pademonstruoti savo sugebėjimus. Vienas iš mūsų uždavinių taip pat yra paskatinti žmones meistrauti, todėl, gavę pasiūlymą prisidėti prie projekto įgyvendinimo, neabejojome. Juk iš dalies tai ir socialinis projektas, kuris, tikime, paskatins jaunimą atsigręžti į labiau praktiškas studijų programas. Meistrystė yra puikus hobis, tačiau gali būti ir realus pragyvenimo šaltinis“, –  įsitikinę pagrindinio prizo steigėjai.  

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi