Lietuvoje

2012.09.07 21:02

Prezidentė – už valstybės ir savivaldybės įmonių vadovų rotaciją

ELTA2012.09.07 21:02

Prezidentė Dalia Grybauskaitė rudenį Seimui žada teikti įstatymo pataisą, numatančią savivaldybės ir valstybės įmonių vadovų rotaciją.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė rudenį Seimui žada teikti įstatymo pataisą, numatančią savivaldybės ir valstybės įmonių vadovų rotaciją.

Penktadienį per spaudos konferenciją po susitikimo su Seimo valdyba D. Grybauskaitės buvo pasiteirauta dėl įvairių grandžių vadovų rotacijos, konkrečiai kalbant apie nuo 1988-ųjų Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui vadovaujantį Artūrą Poviliūną ir jo ketinimus kandidatuoti į Seimą.

„Galbūt nekalbant apie asmenybes iš karto prieičiau prie to, kad išties manau, kad viena iš veiksmingiausių antikorupcinių priemonių valstybės tarnyboje ir visur kitur yra įvesti rotacijos principą“, – teigė šalies vadovė.

Pasak Prezidentės, rotacija jau įvesta teisėsaugos institucijose. D. Grybauskaitė teigė rudenį žadanti Seimui teikti įstatymo pataisą dėl valstybės ir savivaldybės įmonių vadovų rotacijos įvedimo.

„Tiesiog bendrai turbūt pasakyčiau taip: rotacija yra sveikintina. Naujų jėgų atėjimas į visas struktūras – taip pat, o stažas – 10, 15, 20 metų – yra tikrai labai reikšmingas“, – komentavo šalies vadovė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.