captcha

Jūsų klausimas priimtas

L. Andrikienė tarė galutinį žodį dėl EP rinkimų

Antrąją darbo Europos Parlamente kadenciją baigianti Laima Andrikienė po dalies balsų perskaičiavimo pripažino rinkimų rezultatus, kurie lėmė, kad šįkart ji nebuvo išrinkta į EP.
A. Ufarto (BFL) nuotr.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Antrąją darbo Europos Parlamente kadenciją baigianti Laima Andrikienė po dalies balsų perskaičiavimo pripažino rinkimų rezultatus, kurie lėmė, kad šįkart ji nebuvo išrinkta į EP.

„Man buvo garbė dvi kadencijas – nuo 2004 iki 2014 metų – atstovauti Lietuvai EP. Dešimt metų dirbau užsienio reikalų, ES biudžeto, tarptautinės prekybos, žmogaus teisių, ES Rytų kaimynystės politikos ir krikščioniškųjų vertybių gynimo srityse. Visų mano darbų matas buvo Lietuva – jos saugumas ir žmonių gerovė. Dėkoju Lietuvos žmonėms už tai, kad jų įgaliota galėjau prisidėti prie Europos, o tuo pačiu ir Lietuvos saugumo didinimo, ekonomikos stiprinimo, taip pat demokratijos, pilietinių ir žmogaus teisių, žmogaus orumo gynimo ne tik Europos Sąjungoje, bet visame pasaulyje“, – pranešime spaudai cituojama L. Andrikienė.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos (TS-LKD) narė džiaugėsi, kad nepaisant pesimistinių prognozių, kurių buvo ypač gausu prieš rinkimus, centro dešinė – Europos liaudies partijos frakcija – ir toliau išlieka didžiausia Europos Parlamento frakcija, kurioje dirbs 213 iš 751 Europos Parlamento narių.

Kalbėdama apie Europos Parlamento rinkimų Lietuvoje rezultatus L. Andrikienė pastebėjo: „Vyriausioji rinkimų komisija dar nepaskelbė galutinių rinkimų į EP rezultatų, tai bus padaryta kiek vėliau, bet balsai suskaičiuoti, rezultatai jau yra aiškūs. Sveikinu išrinktuosius ir džiaugiuosi, kad Europos Parlamente dirbs P. Auštrevičius, V. Blinkevičiūtė, A. Saudargas, Z. Balčytis – patyrę politikai, kuriais Lietuva reikalui esant galės pasiremti.“

Ji tvirtino rinkimų negalinti vadinti nesėkmingais, nes sulaukė 80,157 tūkst balsų, o iki pergalės jai pritrūko tik133 balsų.

Rinkimuose TS-LKD iškovojo dvi vietas, jas užims Gabrielius Landsbergis ir Algirdas Saudargas.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tema: Europos Parlamento rinkimai

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...