Lietuvoje

2014.05.29 18:19

STT sulaikė Kauno rajono savivaldybės įmonės direktorių

BNS2014.05.29 18:19

Trečiadienį Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai atliko kratą Kauno rajono savivaldybės įmonės Komunalinių paslaugų centras direktoriaus darbo vietoje ir jį sulaikė.

Trečiadienį Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai atliko kratą Kauno rajono savivaldybės įmonės Komunalinių paslaugų centras direktoriaus darbo vietoje ir jį sulaikė.

Kaip pranešė STT, Gediminui Rušui pateikti įtarimai dėl turto pasisavinimo, turto iššvaistymo, piktnaudžiavimo ir dokumentų klastojimo.

Dėl padėjimo G. Rušui vykdyti nusikalstamas veikas pranešimas apie įtarimą taip pat įteiktas minėtos įmonės darbuotojui V.B. ir dar dviem kitų privataus kapitalo įmonių vadovams.

Atlikdami ikiteisminį tyrimą, pareigūnai surinko pakankamai duomenų, leidžiančių įtarti, kad G. Rušas neteisėtai už savivaldybės įmonės lėšas asmeninėms reikmėms įsigydavo įvairių daiktų, taip pat siekdamas turtinės naudos Kauno rajono savivaldybės administracijos Urbanistikos skyriaus vedėjui Nerijui Kelmeliui suteikė galimybę pasinaudoti įmonės mokėjimo kortele pastarojo reikmėms.

N. Kelmeliui dėl naudojimosi svetima mokėjimo kortele taip pat pateiktas įtarimas.

Komunalinių paslaugų centro direktorius G. Rušas ir darbuotojas V.B. po apklausų uždarytas į areštinę. Artimiausiu metu bus sprendžiama dėl kardomųjų priemonių skyrimo.

STT atliekamą ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.