Naujienų srautas

Lietuvoje2015.09.08 13:45

Premjeras aplinkos ministru matytų vieną iš viceministrų

ELTA 2015.09.08 13:45

Premjeras Algirdas Butkevičius mano, kad būtų tikslingiausia, jog į Europos Parlamentą (EP) išvyksiantį dirbti ministrą „tvarkietį“ Valentiną Mazuronį pakeistų vienas iš aplinkos viceministrų.

Premjeras Algirdas Butkevičius mano, kad būtų tikslingiausia, jog į Europos Parlamentą (EP) išvyksiantį dirbti ministrą „tvarkietį“ Valentiną Mazuronį pakeistų vienas iš aplinkos viceministrų.

„Aš manau, būtų tikslingiausia, kad vienas iš viceministrų galėtų būti (ministru – ELTA). Mano toks būtų noras, bet dar bus pokalbiai su Rolandu Paksu“, – sakė A. Butkevičius, neįvardindamas, kuriam iš „tvarkiečių“ viceministrų – Daivai Matonienei arba Almantui Petkui – teiktų pirmenybę.

Tokią poziciją, kad jo pareigas galėtų perimti vienas viceministrų, ketvirtadienį išsakė ir apie savo sprendimą vykti dirbti į Briuselį pranešęs V. Mazuronis.

Tačiau dar nėra aišku, ar šias kandidatūras favoritais laiko ir partijos lyderis R. Paksas, kuris sakė turįs 4–5 kandidatus į atsilaisvinusią vietą, tarp kurių ir viceministrai.

Į klausimą, kaip vertintų į Lietuvą iš Europos Parlamento grįžtančio Juozo Imbraso kandidatūrą, Premjeras atsakė be didžiulio entuziazmo.

„Šiandien nenorėčiau kalbėti, bet, manau, kad reikėtų labai ilgai diskutuoti, norint mane įtikinti“, – sakė A. Butkevičius.

Panaši reakcija buvo ir išgirdus ūkio viceministro Kęstučio Trečioko pavardę.

„Nenoriu minėti žmonių, bet kol kas, arba aš tiesiog nežinau, bet kad būtų kažkuo išsiskyręs, kad galėčiau įvertinti pozityviai, to nėra, bet negalėčiau ir vertinti blogai. Reiškia, arba žmogus nenorėjo perdaug savęs parodyti ir išreikšti, arba kažkokios yra kitos priežastys“, – teigė A. Butkevičius.

Premjeras sakė, kad norėtų „labai gabaus, atsakingo, pareigingo, sąžiningo ir kompetentingo“ kandidato.

„Jeigu bus kompetentingas žmogus, jis nebus linkęs į blogus dalykus“, – konstatavo premjeras.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

Aivaras Miltenis ir Ričardas Pinikas
Klaipėdos ritmas 23
Konservatoriai, Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Ingrida Šimonytė, Gabrielius Landsbergis
7