Naujienų srautas

Lietuvoje2014.05.29 14:47

Dėl rinkimų rezultatų iš pareigų partijoje traukiasi G. Steponavičius

BNS 2014.05.29 14:47

Dėl Europos Parlamento (ES) rinkimų rezultatų Liberalų sąjūdžio atstovas Gintaras Steponavičius atsistatydina iš partijos vicepirmininko pareigų.

Dėl Europos Parlamento (ES) rinkimų rezultatų Liberalų sąjūdžio atstovas Gintaras Steponavičius atsistatydina iš partijos vicepirmininko pareigų.

Gavęs tokį D. Steponavičiaus atsistatydinimo pareiškimą BNS patvirtino Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis.

„Argumentacija yra nulemta EP rinkimų reitingavimo rezultatų. Jis motyvuoja tuo, kad tai jo asmeninė nesėkmė, ir jis tokiu veiksmu prisiima atsakomybę, nors partija tikrai rezultatus vertina kuo puikiausiai. Manau, kad G. Steponavičius tokiu veiksmu demonstruoja aukštą politinę kultūrą, nors partija surinko didelį rinkėjų pasitikėjimą“, – sakė E. Masiulis.

Pasak Liberalų sąjūdžio vadovo, G. Steponavičius atsistatydinimo pareiškime taip pat patvirtino liksiantis Liberalų sąjūdžio bei parlamentinės frakcijos nariu, toliau dirbs politinį darbą.

„G. Steponavičius tikrai įnešė didelį indėlį į partijos rezultatą, nes būdamas sąrašo vedliu ir lyderiu aktyviai vykdė rinkimų kampaniją, aš asmeniškai jam jokių priekaištų neturiu, galiu tik padėkoti“, – sakė E. Masiulis.

Klausiamas, ar nebandys perkalbėti iš pavaduotojo pareigų nusprendusio trauktis partios nario, E. Masiulis sakė „žinoma, dar kalbėsimės“.

G. Steponavičius buvo įrašytas pirmuoju Liberalų sąjūdžio EP rinkimų sąraše, tačiau rinkėjai jį nureitingavo į ketvirtą vietą. Į pirmą poziciją rinkėjai iškėlė verslininką Antaną Guogą, į antrą vietą – Seimo vicepirmininką Petrą Auštrevičių. Jie gaus mandatus Europos Parlamente. Į trečią poziciją po reitingavimo iš penktosios pakilo Seimo narys Eugenijus Gentvilas.

Liberalų sąjūdis EP rinkimų rezultatus vertina teigiamai – partija per rinkimus užėmė trečią vietą su 16,54 proc. rinkėjų balsų ir gavo vienu mandatu daugiau nei per 2009 metų rinkimus.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi