Naujienų srautas

Lietuvoje2014.05.27 12:40

D. Grybauskaitė ir A. Butkevičius aptars krašto apsaugai skiriamų lėšų didinimą

BNS 2014.05.27 12:40

Premjeras Algirdas Butkevičius su prezidente Dalia Grybauskaite antradienį sakė aptaręs kelias galimas kandidatūras į eurokomisaro postą, tačiau pavardžių kol kas neatskleidžia.

Premjeras Algirdas Butkevičius su prezidente Dalia Grybauskaite antradienį sakė aptaręs kelias galimas kandidatūras į eurokomisaro postą, tačiau pavardžių kol kas neatskleidžia.

„Turime labai patyrusių politikų, šiuo metu yra svarstomos kandidatūros, bet tikrai nenorėčiau įvardyti pavardžių. Nes nėra apsispręsta,“, – spaudos konferencijoje Vyriausybėje antradienį žurnalistams sakė premjeras A.Butkevičius.

„(Prezidentė) manęs paklausė, ką galvočiau kaip ministras pirmininkas teikti. Diskusija buvo tai, kad turi būti abipusis sutarimas, kad turi būti patyręs politikas, tas žmogus, kuris pagal kompetenciją galėtų atlikti šitas pareigas“, – sakė premjeras.

Šiuo metu Lietuvos deleguoto mokesčių eurokomisaro Algirdo Šemeto kadencija baigiasi rudenį.

Kiekviena Europos Sąjungos (ES) šalis deleguoja po vieną eurokomisarą.

Pagal įstatymą, kandidatą į Europos Komisijos narius oficialiai siūlo Vyriausybė, gavusi prezidento pritarimą ir pasikonsultavusi su Seimu.

Šių metų kovo pabaigoje pagrindinės Lietuvos politinės partijos Prezidentūroje pasirašė susitarimą, kuriuo įsipareigojama iki 2020-ųjų metų padidinti finansavimą krašto apsaugai iki 2 procentų BVP.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi