Lietuvoje

2014.05.23 11:39

I.Laurso paskaitų ciklas – plačiajai visuomenei ir LRT Kultūros žiūrovams

2014.05.23 11:39

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija ir Vilniaus universitetas kviečia į vieno žymiausio šių dienų verslininko ir investuotojo, „GetJar“ ir Rizikos kapitalo fondo „Nextury Ventures“ įkūrėjo Iljos Laurso paskaitų ciklo „Verslas naujai“ filmavimą. Keturios paskaitos bus filmuojamos gegužės 26, 27, 30 ir birželio 2 dienomis VU bibliotekos MKIC konferencijų salėje, Saulėtekio g. 5, Vilnius.  

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija ir Vilniaus universitetas kviečia į vieno žymiausio šių dienų verslininko ir investuotojo, „GetJar“ ir Rizikos kapitalo fondo „Nextury Ventures“ įkūrėjo Iljos Laurso paskaitų ciklo „Verslas naujai“ filmavimą. Keturios paskaitos bus filmuojamos gegužės 26, 27, 30 ir birželio 2 dienomis VU bibliotekos MKIC konferencijų salėje, Saulėtekio g. 5, Vilnius. Naujajame sezone paskaitas transliuos televizijos kanalas LRT Kultūra.

Paskaitų temos:

1. Ar imtis verslo? (05.26 d. 16 val.)

2. Nauja ekonomika. (05.27 d. 17 val.)

3. Kaip pritraukti investicijas?( 05.30 d. 11 val.)

4. Kaip surinkti komandą ir sukurti kompaniją? (06.02 d. 16 val.)

Filmavimas vyks VU bibliotekos MKIC konferencijų salėje, Saulėtekio g. 5, Vilnius.

Norinčius dalyvauti paskaitose kviečiame registruotis adresu  paskaitos@lrt.lt

Vienas žymiausių šių dienų Lietuvos verslininkų, investuotojas ir „GetJar“ įkūrėjas Ilja Laurs už pasiekimus versle sulaukė tarptautinio pripažinimo ir daugybės prestižinių apdovanojimų. Europos verslo laikraščių asociacija Ilją išrinko Europos metų vadovu, „Wall Street Journal“ įtraukė į „25 ryškiausių Europos technologijų lyderių“ sąrašą. Pasaulio ekonomikos forume Davose jis gavo „Technologijų pionieriaus“ apdovanojimą, žurnalas „Time“ lietuvį pripažino vienu iš dešimties, kurie pakeis žmonijos ateitį.

Dėl savo išskirtinio požiūrio į verslą ir technologijas Ilja Laurs specialistų ir žiniasklaidos vadinamas technologijų vizionieriumi. Jį nuolat cituoja „Wall Street Journal“, „Forbes“, CNN, CNC, BBC, Bloomberg ir kitos pasaulinės žiniasklaidos priemonės. Verslinikas nuolat skaito pranešimus didžiausiose telekomunikacijų konferencijose bei Harvardo, Stenfordo, Berkley ir kituose žinomiausiuose pasaulio universitetuose.

Ilja Laurs yra aistringas 3D fotografas ir kitiems pažįstamas tiesiog kaip populiaraus fotoblogo „GeoGlance.com“ autorius.