Lietuvoje

2014.05.21 11:25

Prezidentė: J. Neverovičių vertinu labai gerai

BNS 2014.05.21 11:25

Šalies prezidentė teigia labai gerai vertinanti energetikos ministro Jaroslavo Neverovičiaus darbą.

Šalies Prezidentė teigia labai gerai vertinanti energetikos ministro Jaroslavo Neverovičiaus darbą.

„Aš labai džiaugiuosi, kad Lietuvos lenkų atstovas (J. Neverovičius – BNS) šiandien yra energetikos ministras, puikus specialistas, puikus žmogus ir labai gerai vertinamas užsienyje“, – trečiadienį interviu radijo stočiai „ZnadWilli“ sakė šalies vadovė.

Paklausta, ar po Prezidento rinkimų Lietuvos lenkų rinkimo akcija liks valdančioje koalicijoje, D.Grybauskaitė teigė, kad tai priklausys nuo valdančiosios daugumos.

„Aš galiu tik pasakyti, kad labai gerai vertinu energetikos ministrą, poną Neverovičių. Jis dirbo energetikos srityje, tvarkė projektus jungčių tarp Lietuvos ir Lenkijos dar iki ministravimo ir dabar atlieka savo darbą gerai“, – kalbėjo prezidentė.

D. Grybauskaitė anksčiau ne kartą kritikavo Energetikos ministeriją, kurios pareigūnai esą atstovauja verslo grupių interesams. Ministrą šiemet ne kartą kritikavo ir premjeras Algirdas Butkevičius, kuris turėjo priekaištų dėl tos pačios partijos deleguotos viceministrės elgesio.

D. Grybauskaitė kovo pabaigoje pareiškė, jog ne mažiau nei Rusijos „Gazprom“ Lietuvos žmones apiplėšia vietos oligarchai, paminėdama jų statytinius Energetikos ir Aplinkos ministerijose.

Kritikos yra sulaukusi energetikos viceministrė Renata Cytacka, kuri sausį išplatino viešą laišką, kuriame prezidentę išvadino melage, o minint Nepriklausomybės dieną, prie savo namo neiškėlė valstybės vėliavos. Viceministrės atleidimo klausimą ne kartą kėlė premjeras, tačiau J. Neverovičius  jos neatleido.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.