Lietuvoje

2015.09.08 13:45

Trijų vaikų motiną nužudęs vaikinas apie nusikaltimą pirmiausia pranešė savo seseriai

Antradienį prieš vidurdienį Panevėžio apskrities VPK surengta spaudos konferencija dėl kraupaus nužudymo Panevėžio rajone. Policijos pareigūnai atskleidė naujų bylos detalių.

Antradienį prieš vidurdienį Panevėžio apskrities VPK surengta spaudos konferencija dėl kraupaus nužudymo Panevėžio rajone. Policijos pareigūnai atskleidė naujų bylos detalių.

Į konferenciją atvykęs Panevėžio apskrities VPK viršininko pavaduotojas Mindaugas Ambraziūnas ir Panevėžio apygardos prokuroras Donatas Skrebiškis pirmiausia išreiškė užuojautą nužudytosios artimiesiems.

Pareigūnai patikslino, kad pranešimas apie įvykį buvo gautas pirmadienį, 18.46 val. Paaiškėjo, kad policiją iškvietė įtariamojo sesuo, kuriai šis paskambino pirmiausiai ir papasakojo, ką padarė.

Į įvykio vietą nedelsiant nuvyko gausios policijos pareigūnų pajėgos. Nuvykę pareigūnai nurodytoje vietoje rado nužudytos moters kūną. Įtariamasis buvo sulaikytas šalia įvykio vietos. Buvo rastas ir nužudymo įrankis – peilis. Sulaikomas įtariamasis nesipriešino.

„Šiai dienai tiksliai negalime pasakyti motyvų. Tikimės, kad tai pavyks nustatyti tyrimo metu. Mūsų turimais duomenimis, šie žmonės pastaruoju metu nebebuvo sugyventiniai“, – sakė M. Ambraziūnas.

Pasak prokuroro Donato Skrebiškio, vyrui pareikšti įtarimai dėl nužudymo. Šiuo metu vyksta įtariamojo apklausos. 1989-aisiais gimęs vaikinas iki šiol nebuvo teistas, turėjo keletą administracinių nuobaudų.

„Kol kas negaliu pasakyti, kiek laiko prašysiu suimti įtariamąjį. Turiu susipažinti su apklausa, įtariamojo nurodomomis aplinkybėmis. Prokuratūra spręs dėl suėmimo termino“, – tvirtino Donatas Skrebiškis.

Įtariamasis į teismą turėtų būti vedamas 15 val.