Lietuvoje

2014.05.19 18:09

V. Adamkus – vėl ligoninėje

Mindaugas Jackevičius, DELFI.lt2014.05.19 18:09

Atsiimti apdovanojimo į Lietuvos tautinį olimpinį komitetą (LTOK) vykęs prezidentas Valdas Adamkus pirmadienį atsidūrė medikų globoje.

Atsiimti apdovanojimo į Lietuvos tautinį olimpinį komitetą (LTOK) vykęs prezidentas Valdas Adamkus pirmadienį atsidūrė medikų globoje.

„Jis buvo apsirengęs, ruošėsi važiuoti atsiimti apdovanojimo, įsėdo į automobilį ir pasijuto blogai. Vietoje to, kad važiuotų atsiimti apdovanojimo, jį nuvežė į ligoninę“, – DELFI sakė V. Adamkaus žmona Alma.

V. Adamkienės teigimu, prezidentas iš ligoninės bus paleistas jau antradienį, po pusryčių. „Viskas bus gerai“, – neabejoja buvusi pirmoji šalies dama.

V. Adamkui LTOK turėjo būti įteiktas prizas už olimpinių idealų ir vertybių sklaidą, sveiko gyvenimo būdo puoselėjimą. Prezidentas tapo 2013 metų Lietuvos kilnaus sportinio elgesio („Fair Play“) laureatu.

Kaip sakė LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, apdovanojimas jam bus įteiktas kaip įmanoma iškilmingiau. „Labai jo laukiame Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete“, – teigė D. Gudzinvičiūtė.

DELFI primena, kad V. Adamkus serga onkologine liga. Su klastinga liga prezidentui kovoti padeda Čikagos ir Vilniaus medikai.

 
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.