captcha

Jūsų klausimas priimtas

STT sulaikė Šiaulių Darbo rinkos mokymo centro direktorių

Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnai sulaikė Šiaulių darbo rinkos mokymo centro direktorių, vyriausiąją buhalterę bei dar vienos viešosios įstaigos direktorių.
M. Dėlkus, Wikimedia Commons nuotr.
M. Dėlkus, Wikimedia Commons nuotr.

Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnai sulaikė Šiaulių darbo rinkos mokymo centro direktorių Mindaugą Dėlkų, vyriausiąją buhalterę Renatę Povilaitienę bei dar vienos viešosios įstaigos direktorių.

Sulaikytieji įtariami piktnaudžiavimu, dokumentų klastojimu, didelės vertės svetimo turto pasisavinimu, apgaulingu buhalterinės apskaitos tvarkymu ir neteisėtu praturtėjimu.

Įtariama, kad M. Dėlkus pasinaudodamas tarnybine padėtimi savo ir artimų žmonių vardu paties vadovaujamai viešajai įstaigai nuomojo automobilius. Už nuomą penkerius metus į jo ir artimųjų sąskaitas buvo pervesta daugiau nei 750 tūkst. litų.

Taip pat įtariama, kad direktoriaus iniciatyva įsteigtai dar vienai viešajai įstaigai buvo sudaromos sąlygos nuolat laimėti paslaugų pirkimo konkursus. Už direktoriaus pinigus įstaigos vardu buvo nupirkta nekilnojamojo turto daugiau nei už 700 tūkstančių litų, verčiamasi ūkine komercine veikla apgaulingai tvarkant buhalterinę apskaitą.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...