Naujienų srautas

Lietuvoje2015.09.08 13:45

Kariuomenės vadui – Maltos ordino Didysis Karininko Kryžius

BNS 2015.09.08 13:45

Seniausia pasaulio krikščioniška labdaros organizacija – Maltos ordinas – Lietuvos kariuomenės vadą generolą leitenantą Arvydą Pocių apdovanojo Didžiuoju Karininko kryžiumi.

Seniausia pasaulio krikščioniška labdaros organizacija – Maltos ordinas – Lietuvos kariuomenės vadą generolą leitenantą Arvydą Pocių apdovanojo Didžiuoju Karininko kryžiumi.

Aukštu Maltos ordino apdovanojimu kariuomenės vadas pagerbtas už Lietuvos kariuomenės ilgametę logistinę pagalbą maltiečių akcijai „Maltiečių sriuba“, kurios tikslas – atkreipti Lietuvos visuomenės dėmesį į senus, skurstančius ir sergančius vienišus žmones, pranešė Krašto apsaugos ministerija.

„Lietuvos kariuomenė savo darbais įrodė, kad yra neabejinga visuomenės silpniesiems – skurstantiems, vargstantiems ir seniems. Tiek Lietuvos kariuomenės vadovybė, tiek ir eiliniai kareiviai, padedantys „Maltiečių sriubos“ akcijai daugelyje miestų, daro tai tikrai aktyviai ir geranoriškai. Šie vyrai yra ne tik stiprūs ir drąsūs, tačiau taip pat turi geras ir jautrias širdis“, – įteikdamas apdovanojimą sakė Maltos ordino ambasadorius Lietuvoje baronas Christianas von Bechtolsheimas.

Lietuvos kariuomenė su ordinu bendradarbiaujama nuo pat akcijos pradžios 2006 metais. Kariuomenė suteikia didžiules karines palapines, jas sumontuoja, budi akcijos vietose, padeda atvežti sriubą. Karo akademijos bendruomenė nuolat aukoja pinigų produktams, prisideda prie kitų maltiečių paramos iniciatyvų.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi