Naujienų srautas

Lietuvoje

2014.05.12 19:17

Koalicijos partneriai buriasi aplink Z. Balčytį

Dalis valdančiųjų partijų lyderių antrajame prezidento rinkimų ture reiškia paramą socialdemokratų kandidatui į prezidentus Zigmantui Balčyčiui.

Dalis valdančiųjų partijų lyderių antrajame prezidento rinkimų ture reiškia paramą socialdemokratų kandidatui į prezidentus Zigmantui Balčyčiui.

Darbo partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas viliasi įtikinti partijos tarybą, kad būtų remiama Z. Balčyčio kandidatūra. Paramą socialdemokratų kandidatui jau anksčiau pareiškė ir partija „Tvarka ir teisingumas“.

„Šansų yra šimtaprocentinių laimėti, nes dar yra tų, kurie neatėjo į pirmą turą. Gal jie neatėjo, kadangi manė, kad rezultatai jau nulemti. Dabar intriga gali sužadinti ir tuos, kurie neatėjo. Galimybė yra, ir tai rodo praktika“, – sako Darbo partijos garbės pirmininkas Viktoras Uspaskichas.

„Mums lengviau negu kitiems koalicijos partneriams. Pasakėme savo sprendimą prieš savaitę ir nuosekliai tai tęsiame. Manau, kad Lietuvai reikalingas kitas prezidentas, be to, ne visi norintys žmonės galėjo pasirinkti vienokį ar kitokį kandidatą. Bet Lietuvos piliečiai pademonstravo, kad norėtų kito prezidento“, – sako partijos „Tvarka ir teisingumas“ lyderis Rolandas Paksas.

Tuo metu Lietuvos lenkų rinkimų akcijos vadovas Valdemaras Tomaševskis kol kas tik žada užtikrinti gerus rezultatus Z. Balčyčiui tose apygardose, kur jis pats laimėjo pirmame ture.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

TS-LKD kandidatas Audrius Petrošius su bendražygiais laukia rinkimų rezultatų
Klaipėdos ritmas