Lietuvoje

2014.05.12 01:04

V. Uspaskichas iškėlė sąlygas Z. Balčyčiui antrajame rinkimų ture

Darbo partijos lyderis Viktoras Uspaskichas pareiškė, kad partija parems ZIgmantą Balčytį antrajame Prezidento rinkimų ture, jei šis atsisakys dalyvauti Europos Parlamento (EP) rinkimuose. 

Darbo partijos lyderis Viktoras Uspaskichas pareiškė, kad jo partija parems ZIgmantą Balčytį antrajame Prezidento rinkimų ture, jei šis atsisakys dalyvauti Europos Parlamento (EP) rinkimuose. 

„Rinkimų rezultatai ir procentai mus džiugina, tik nedžiugina, kad esame treti. Dar labiau nedžiugina, kad mes treti ir bus antrasis turas. Dabar melsiuosi, kad prezidentė Dalia Grybauskaitė laimėtų pirmajame ture ir nebūtų antro. Kad būtų normalūs, lygiaverčiai EP rinkimai “, – rinkimų naktį Darbo partijos būstinėje kalbėjo V. Uspaskichas.

DP įkūrėjas pareiškė paremsiantis Z. Balčytį antrajame ture, jei pastarasis atsisakys dalyvauti rinkimuose į EP. „Šiandien kalbama, kad Z. Balčytis galėtų tapti bendru koalicijos kandidatu. Galiu pasakyti: galbūt tuo atveju, jei atsisakys rinkimų į EP. Jei atsisakys  – abiejomis rankomis už. Jei ne, tai kaip už jį agituoti ?“ – kalbėjo DP įkūrėjas.

V. Uspaskichas įteikė DP kandidatui į prezidentus Artūrui Paulauskui dovaną „už nesibaigiantį kelią politikoje“ – skulptūrą su keliu. „Mano palinkėjimas buvo, kad jo politinės karjeros kelias tik prasideda“, – žurnalistams į klausimus atsakė V. Uspaskichas.