Naujienų srautas

Lietuvoje2014.05.12 01:03

A. Paulauskas apie tai, ko jam pritrūko

Kandidatas į prezidentus Artūras Paulauskas teigia, jog jau turi suplanavęs galimą komandą Prezidentūroje. „Jau turiu paskirstęs kiekvienam savo pareigas. Laukiu, kada reikės nominuoti“, – rinkimų naktį Darbo partijos būstinėje kalbėjo A. Paulauskas.

Darbo partijos kandidatas į Prezidentus Artūras Paulauskas pripažįsta tikėjęsis patekti į antrąjį rinkimų turą. Bebaigiant skaičiuoti rinkimų rezultatus jis svarstė, ko galėjo pritrūkti, kad jis patektų į antrąjį rinkimų turą.

„Aš tikėjausi išeiti į finalą, kėliau tokią užduotį ir maniau, kad galiu tai pasiekti. Kodėl trečias? Reiškia, pritrūko balsų, kad būčiau antras“, – žurnalistams kalbėjo A. Paulauskas.

Jis teigė nemanantis, kad jam pritrūko aktyvesnės Viktoro Uspaskicho ar Rolando Pakso paramos. „Galbūt finansų [reikėjo] daugiau, būtų galima daugiau reklamos daryti, ypač regioninėje spaudoje. Turbūt buvo įvairiausių galimybių, bet tuos resursus, kuriuos turėjau, išnaudojau“, – tęsė A. Paulauskas. Jis pabrėžė ir darbą Seime bei Nacionalinio saugumo ir gynybos komitete – dėl to esą taip pat negalėjo skirti viso savo laimo rinkiminei kampanijai. 

A. Paulauskas svarstė, kad kitas kandidatas rinkimuose – Valdemaras Tomaševskis – galėjo surinkti beveik visų rusakalbių bei lenkiškai kalbančių žmonių balsus, todėl ir šių rinkėjų balsų esą galėjo negauti. „Kažkiek daugiau iš jų gaudavau balsų“, – skaičiavo A. Paulauskas.

Žurnalistų paklaustas, ką artimiausiu metu ketina daryti, atsakė, jog viena pirmųjų užduočių – išsimiegoti. 

Jis nepatvirtino, kad antrajame ture parems Zigmantą Balčytį . „Nežinau, ko jis siekia šiuose rinkimuose, dar reikėtų aiškiau suvokti. Man reikėtų su juo dėl to atviriau pasikalbėti“, – aiškino A. Paulauskas.

Rinkimų išvakarėse jis teigė, kad tikėjosi intensyvios kovos tarp antrosios ir trečiosios vietos. 

Žurnalistų paklaustas, ką darys su savo politine karjera, jei nepateks į rinkimų antrąjį turą, juokais atsakė, kad neatmeta galimybės kandidatuoti ketvirtą kartą. „Ronaldas Reiganas tik iš ketvirto karto laimėjo”, – pridūrė A. Paulauskas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi